Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora különbség van aközött,...

Mekkora különbség van aközött, hogyha az edzés utáni proteinport mondjuk 5 perccel, vagy maximum 30 perccel később fogyasztom el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az edzés utáni időszak abszolút kiemelt, és hamarabb jobb, mint később, de fél óra késés mellett van-e lényegi különbség? Azért kérdezem, mert napközben elég sokat kell járkálnom, és nem mindig a legmegfelelőbb megoldás magammal vinni a shakert, meg a hozzávalót, sokkal egyszerűbb otthon bevinni, de nagyjából ez 30 percet jelent a súlyoktól a konyhámig. Tehát döntő-e ez a 30 perc, vagy nincs lényegi különbség?

2015. dec. 7. 22:09
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Semmi.
2015. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Glacierous ***** válasza:
Ha nem vagy versenyző,nincs lényegi különbség.
2015. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy, túl van lihegve ez is. mindenki azon pörög, hogy mikor igya azt a szerencsétlen shaket, még az is akinek étrendje sincs. vicc
2015. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Igazából az is tök mindegy, hogy iszol-e egyáltalán fehérjét vagy nem... :D
2015. dec. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A#szilard ***** válasza:
mindegy
2015. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert 28 perc 13 másodpercnél bezárul az anabolikus kapu, és onnantól satu. Ha addig nem ittad meg, utána már meg se emészted,fel sem szívódik, csak kiliheged, és kidobtad az egész edzést a kukába!

Úgyhogy sprint hazáig! :)


Viccet félretéve mindegy. Én volt, hogy el is felejtettem meginni edzés után. Ezen a szinten ez kb semmi hátrányt nem okoz.

2015. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!