Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem fóbiák (?! ), help!

Konditerem fóbiák (?! ), help!

Figyelt kérdés
Nem túl izmos, sőt eléggé cingár 18 éves srác vagyok. Szeretnék magamra szedni egy kis izmot, viszont sok "hír" kering a konditermekről... Nem gáz csak beállítani? Az "ez meg mit keres itt"-féle beszólásoktól tartok.
2015. dec. 9. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a konditerembe járó emberek 90% nem néz ki sehogy. nyugi.
2015. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Telefonon megmondják a frankót:

https://www.youtube.com/watch?v=XNxfXJS_l38

2015. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Mindenféle kinézetű ember jár oda, nemcsak tökéletes testűek. Sőt!

Szóval nyugodtan menjél.

Beszólni sem szoktak.

Általában mindenki barátságos, segítőkész.

2015. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont nem érdekel senkit a másik.

8 éve járok rendszeresen és legalább kétszer nagyobb vagyok egy cingár fiúnál de mégis ha meglátnálak nem az lenne az első gondolatom, hogy úr isten mit keresel itt, hanem az, hogy nagyon helyes hogy próbálsz kezdeni magaddal valamit. És talán az is, hogy én is így kezdtem.

Na persze, ha ráülsz egy gépre, hosszú hosszú időre és csak nem állsz fel akkor csak kinyílhat a zsebembe a bicska és kiakadok. De mindezt a legtöbben megtartják maguknak. Legalábbis engem még sosem ért ilyesféle atrocitás. A legelején is max annyi, mikor tornáztam a karomhoz képest böszme méretű súllyal és elkaptam egy-egy meglepett és talán meglepő tekintetet, de ennyi.

2015. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

zsebemben*

megvető*

hihetetlen hogy a gyk-n nem lehet javítani a hsz-m

2015. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Glacierous ***** válasza:
Engem volt,hogy valaki kiröhögött az elején.Ma már nem mernek.
2015. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A lenyeg, hogy soha ne ejtsd el a szappant, legyen nalad cigaretta vagy csoki mert azert vehetsz vedelmet. Elso nap mikor megkerdezik toled, hogy "Csicskam leszel vagy k*cs*g*m?" eldol a sorsod egy eletre.

...jah, hogy ez nem a borton csak egy kib*szott edzoterem?!

Szedd ossze magad es takarodjal le edzeni, anyamasszony katonaja!

2015. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Glissade* ***** válasza:
100%

Ahogyan te elképzeled:

Dohos pince helység, csattogó súlyok.

10 kigyúrt össze szokott tetkós, minimum Arnold méretű férfi nagy súlyokkal edz.

Te meg oda mész, vékonyan, izomtalanúl, szerencsétlenül és könyörögve kéred, hadd állhass be közéjük. De ők kiröhögnek, megszényenítenek és közlik, hogy neked kivül tágasabb!

Te meg szomorúan haza mész és kénytelen leszel bele törödni az örök izomtalanságba.

Ők megtehetik, te nem.


A valóság:

Csili- vili, tuc-tuc zenés, a tv-ben a Győzike megy, klór szag érződik.

A futópadon kövér nők sétálnak zokniban, férfiak a csigás gépen "csattognak", a terem végében pedig egy mindenre elszánt húzodzkodó kisfiú.

Te meg odamész, vékonyan, izomtalanúl, szerencsétlenül, majd megpillantod a személyi edzőt, aki kérésedre körbe vezet a termen. Elmondod neki, hogy szivesen edzenél: ők pedig alig várják, hogy kiperkáld a bérlet árat.

2015. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:DDDD
2015. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az erő legyen veled! Be tudod kapcsolni! https://www.youtube.com/watch?v=12Ne_zPihns
2015. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!