Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik akkor, ha tegnap...

Mi történik akkor, ha tegnap este megettem két szelet süteményt és egy doboz pralinet (M? Lka)? Bűntudatom van. Jóvá tehető még?

Figyelt kérdés

2 hónapja csinálom már de most kicsit megbotlottam.


Köszönöm a választ


2015. dec. 14. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi belefér. Én elég száraz vagyok tömegelés és minden édesség evést követően is. Pedig nem célom a versenyszerű szálkásság, inkább az erőemelésre koncentrálok.
2015. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Semmi, ha nem versenyre készülsz.
2015. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nyugi.
2015. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, kevesek eléggé aszkéták/fegyelmezettek/csak a szabályos ételekért odalevők ahhoz, hogy ne forduljon elő náluk ilyen.

Ne legyen bűntudatod, az káros és semmi jót nem okoz, a cukrot sem eliminálja kicsit sem.

Ma már mindegy, frissen még mozoghattál volna rá, hogy csökkentsd a vércukrot vagy a kalóriabevitelre vonatkozó esetleges kihágást, de amúgysem vész. 2 hónapja ennyi nem okoz látványos különbséget, sőt, észrevehetőt sem :D


(Ha ketogéneznél, pláne rég, akkor bizonyára megkaptad volna a büntetésed és a motivációt, hogy többé ne csinálj ilyet :D Bár aki igazán rebellis, azt az sem érdekli.

Ha jólesett, akkor legalább volt valami jó is benne, bizonyos személyiség esetén szinte kell is néha valami lazulás, bár azért ennél korrektebben is meg lehet oldani. De nem vész, tényleg. Ha annyira zavar, máskor ne csinálj ilyet.)

2015. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén, ha azt mondjuk baj, mit csinálsz? Hogyan akartad volna jóvátenni?

Reméled még a gyomrodban van és meghánytatod magad vagy mégis mi?

2015. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az tortenik, hogy megemeszted es a klotyoba kitojod.
2015. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lesz, hogy megáll egy fekete autó a házatok előtt, kiugrik belőle a gyurmakommandó, rád rúgják az ajtót, elvisznek a fejeden egy zsákkal, majd egy nyirkos szobában ébredsz, ahol egy kigyúrt testépítő hatalmas tál natúr csirkét és rizst tesz le melléd egy asztalra. A másik oldalra pedig egy tábla csokit. Ha csak ránézel a csokira, rádront és nagy kanál rizst bele erőszakol a szádba. Ha kiköpöd, akkor beáztatja csapvízbe, meg ipari húsdarálóval ledarálja a csirkét, majd ezeket összeborítja és az elkészült csirkerizs masszát (már ettől hányingerem lett)egy csövön keresztül leborítják a torkodon, majd összeragasztják a szádat, hogy amit kihánynál, azt visszanyeld.


Ők addig szépen kimennek egy "remélem most megtanultad, te kis csaló kö***g!" felszólítással hagyják, hogy szenvedj.

2015. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!