Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Béla miért pózol állandó...

Kathi Béla miért pózol állandóan Berki Krisztiánnal? Ennyire jóban vannak?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban láttam, hogy ez nem egyszeri eset volt:


https://www.youtube.com/watch?v=i3swAJ2Iv5I


Az első képről tudtam, de arról végül Bunny azt mondta, hogy csak valami félreértéses kabaréjelent volt, meg hogy a Bélát beszívatták, meg ilyenek:


[link]


Akkor ezt el is hittem, de aztán most látom, hogy ez nem egyszeri eset volt, így meg már eléggé hiteltelen Bunny magyarázkodása. Vélemény?



2015. dec. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Reklámoz. Tele van ilyen férgekkel a világ. Ott van vörös zoltán, ő is olyan szövegeket nyom a scitecről, hogy az valami hihetetlen.
2015. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Mivel velemenyt kerdeztel;


2 Berki Krisztian nevu szemelyrol hallottam eddig. Az egyik egy komoly sportolo, a masik nem erdekel es sajnalom, hogy ha a legotbb ember meghallja ezt a nevet akkor rogton egy bekepzelt, ronda ember jut eszebe.

2015. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én már leírtam itt egyszer, hogy én csak egy Berkit ismerek és az egy tornász. Egyből le is pontozták a hozzászólásom. Ez a színvonal!
2015. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jóban vannak és kész.
2015. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy szinten vannak.Bunny meg soha nem hazudik.
2015. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenki pénzből él.. :)
2016. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!