Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy és mit eddzek otthon?...

Hogy és mit eddzek otthon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves fiú vagyok, nagyon vékony vagyok, pontosítva 50 kg. Sehogy se tudok hízni, tipikusan az az alkat vagyok, aki bármit és bármennyit eszik, semmit se hízik tőle. Kb másfél éve elkezdtem járni futni(már előtte is szerettem a futást, de addig nem nagyon csináltam folyamatosan), és a lábam ahhoz képest, hogy milyen volt, erősödött, és "vastagabb" (az én viszonylatomban) lett. Viszont összességében nagyon vékony vagyok, és a mostani tapasztalataim alapján arra jutottam, hogy csak akkor tudok felszedni egy kis súlyt magamra, ha elkezdek intenzívebben edzeni, és egy kis izom is lesz rajtam. Ehhez kérnék tanácsot. Mi az amit ilyen korban lehet csinálni illetve mi az, amivel elérhetem azt, hogy ne csak egy deszkára hasonlítsak? Na és persze mennyit kell ehhez edzeni?

#fiú #izom #edzés #otthon #vékony #súly #idemitlehetmégírni
2015. dec. 23. 16:37
 1/7 Cortez70 ***** válasza:

Keress rà a fegyencedzésre. Nyomjad heti 3-szor kezdèsnek: guggolàs, fekvőtàmasz, húzódzkodàs, tolódzkodás, hasprès (vagy lábemelés függeszkedve), egylàbas vàdlizàs emelvènyen. Mindenből 3 sorozat. + tömegnövelő étrend.

Google: alapismeretek.

2015. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 23. 16:57
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen, de majd ír más is tuti.:)
2015. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14 éves vagy..Jó ha edzel,de az izomzatod még fejlődni fog,szóval nem kell annyira aggódnod még.Én 16 vagyok és 4 éve vízilabdzázom,heti 5ször kondival(ez a kondi terem a vízilabdsáoké),szombat-vasárnap kondiba(royal fitness)járok.Én is rettentőn vékony fiú voltam,de mára rengeteget fejlődtem magamhoz képest.Keményen kell edzeni majdnem minden nap,de pihenni is!Ásványvizet igyál csak,szegyjél táplálékkiegészítőket.Az én álláspontom szerint otthon edzeni is jó,de ha annyira akarsz izmosodni kondiba kell járnod,ott lesz csak a hátadra tudsz erősíteni vagy 8 géppel kb.Ha otthon akarsz akkor kőkeményen kell,mert nyílván nehezebb fejlődni.
2015. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet, csináld a fegyencet.


Fekvőtámasz

Húzódzkodás

Hátsó tolódzkodás

Guggolás

Híd

Törzsemelés

Vízszintes húzás szűken bicepszre

Váligyakorlat

2015. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*vádli
2015. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!