Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Endomof vagyok ha sok rajtam...

Endomof vagyok ha sok rajtam a zsír?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen zsíros vagyok, igaz, imádok enni. Lehetséges az, hogy mesomorf vagy ektomorfként zsíros vagyok, vagy szimplán azért mert endomorf vagyok?
2015. dec. 25. 00:44
 1/10 A kérdező kommentje:
egyébként úgy 15-20% testzsír %
2015. dec. 25. 00:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább 30-35% lehet a testzsírod, e körül számít kövérnek.

Az elhízás oka a mozgásszegény életmód és egészségtelen táplálkozás, a genetika és testtípus csak másodlagos (kivéve szélsőséges esetekben de ez ritka).

2015. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül vagy endomorf. én is dagadt vagyok de am meg tök hosszúak a kezeim, a nyakam stb. van egy haverom, akkora mint egy bika. na az tuti endomorf :D ahogy az előző válaszoló is írta, az életmódod is számít, én sokat kockulok, keveset mozgok így rakódik le a sok zsír.. ettől függetlenül sztem nem vagyok endo, a zsír alatt látszik a testalkatom és sztem egy szimpla mezo vagyok. csak dagadt kiadásban :D de mint mondtam haveromon látszik h endo, keze mint a lapát, feje mint a lúúúé, háta mint az ifaplató.
2015. dec. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de mi alapján állapíthatom meg? :) Szerintem kicsit széles a csípőm de a vállam még széllesebb. Kb. a csípőm a hónaljammal van egy síkban.
2015. dec. 25. 03:36
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
A csontszerkezetből kb meg lehet mondani. Széles csípőcsonttal, vastag bokàval, térdekkel lehetsz endo.
2015. dec. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Glacierous ***** válasza:
15-20-as testzsír nem zsíros,inkább átlagosnak mondanám.Mezomorf és ektomorf is lehet zsíros.A csontszerkezetből lehet ezt megállapítani.De 15-20-as testzsírral nem hiszem,hogy endo vagy.
2015. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek ilyen testalkatok. Egy pár emberre lehet ráillik, de a népesség 98%-a nem ez a kategória.

Én voltam kövér, akkor endomorfnak néztem ki. Voltam vékony, akkor 100% ekto voltam. Most kicsit izmosabb vagyok, ez már mezonak tűnik. Butaság az egész.

2015. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég elvont fogalmak ezek. Amúgy is nem mindegy? A vége mindig ugyanaz, hogy rendes étrend és kemény edzés.
2015. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ektomorf aki nehezen zsírosodik és ezáltal nehezen szed fel tömeget.

Meso a kettő közötti

Endo pedig a könnyen zsírosodó.


Ha endo lennél akkor nyilván nem hinnéd hogy zsíros vagy, tehát marad a meso, de ott is inkább endo felé hajazhatsz kicsivel.

2015. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt hozzá tenném ha még szerinted is sok a zsír akkor biz nem 15-20% körül vagy...

Én vagyok ennyi körül és én nem mondanám hogy zsíros vagyok mert valamennyire látszik a hasamon pár kocka...

2015. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!