Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tokámról hogyan tudok fogyni?

A tokámról hogyan tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Vékony izmos lány vagyok, kb 1,5 éve heti 4-5 alkalommal edzek, de a tokám nem hajlandó eltűnni. Tudok ellene valamit tenni, vagy ez már így marad? (Nem voltam túlsúlyos korábban sem.) Köszönöm!

2015. dec. 21. 17:32
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem lehet irányítottan fogyni, nincs helyi zsírégetés. Diéta van és mozgás, és majd lemegy onnan is.
2015. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Akkor az ott fog maradni volt egy ismerősöm aki vékony volt de neki is van tokája ez ilyen adottság ha amugy meg jól nèzel ki akkor nem lesz zavaró
2015. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük még hozzá, hogy ha lehajtod a fejed és meg tudod fogni az állad alatt a bőrt, az még nem toka:)
2015. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. 175/50-nél is van tokám! Nem túl látványos, de oldalról zavaró, s többen megjegyezték már, hogy "Milyen már, hogy tokás vagyok?!" ...ha sikerül megoldást találnod, kérlek írd ide. Próbáltam a masszírozgatást, fejkörzéseket s egyéb fejmozgatásokat, hogy mozduljon onnét a zsír, de nem nagyon tapasztaltam változást. Fahéjas 'tekercset' meg nem merek oda, félek, hogy nagyon vörösre marná a bőröm.
2015. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Azt kell megérteni, hogy nem tudod irányítani a fogyás helyét. Genetika, ennyi.
2015. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!