Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gynecomastiám van, ha fogyok...

Gynecomastiám van, ha fogyok nem fog jobban látszani? Mert ha a hasam lemegy akkor lehet hogy szembe tünőbb lesz nem? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
gino az lehet a tulsulytol is. Magas az osztrogened. Fogyni kene es elmenni dokihoz.
2015. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán a hízástól is lehet. Mondjuk én lefogytam anno 20 kilót és még mindig olyan. Mondjuk már nem lóg a csöcsöm, de egy kicsit hegyes. Oldalról látszik inkább. Nem tudom, hogy magas-e az ösztrogénem, de agresszív f¤sz vagyok és dobálom a súlyokat edzés közben meg földhöz vágom. Nem hiszem, hogy sok az ösztrogén. Bár ami érdekes, hogy alig eszek és majdnem 20% a testzsírom. Lehet mégis magas. Fene tudja.
2015. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy agresszív vagy és dobálod a súlyokat nem biztos, hogy tele vagy tesztoszteronnal, lehet, hogy csak paraszt vagy.
2015. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy évről évre nagyobb lett de eddig nyomtam fekve lehet hogy az nyomta kintebb nem? most fogyozok csak félek hogy a hasam kisebb lesz a mellem meg ugyan akkora és akkor jobban fog látszani, nem hiszem hogy a hízástól van mert érzem a mellem alatt a csomókat is sajnos
2015. dec. 25. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

#montypie:

Nem, nem hiszem. Az élet egyéb területein nem vagyok paraszt. Csak amikor telepumpálom vérrel például a mellem, aztán érzem, hogy szétrobbanok, már a küszöbön állok, hogy összerogyjak, de még belenyomok ötöt, az utolsó kettő nagyon keserves. az utolsó ismétlésnél pedig dagad a karom meg a mellem, piszok lassan engedem le a súlyt, szétvet a vér meg a "pezsgés" és amikor sikerül kinyomni a súlyt még éppenhogy meg közbe ordítok, hogy "ROCKY!", akkor kib¤szott jól érzem magam és utána levágom a súlyt izomból. Szinte szét akarom tépni. Olyan vagyok, mint egy bomba. Mint egy kib¤szott tigris. Ezt le sem lehet írni annyira jó érzés. Szétvet a vér, dagadok, be vagyok savasodva, nagy a súly, én meg csak nyomom, az utolsó még épp kimegy, de már ordítok és földhöz vágom. Nem is bírnám olyan kis csajosan lerakni, mert már így is kiment a szufla. Utána fél perc pihi, kis korty víz és megint elölről. Fenomenális.

2015. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy évről évre nagyobb lett de eddig nyomtam fekve lehet hogy az nyomta kintebb nem?"


Nem, a fekvenyomás szerintem nem nyomja kintebb. Ezt műtéttel lehet orvosolni. Mondjuk ha fogysz, javulhat.

2015. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, azért gondoltam ugy mert ez a csomó a mellozom felett van ha az nagyobb lesz nem tolja kiljebb?
2015. dec. 25. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan kijjebb tolhatja, de nem gondolom, hogy rontana rajta. Ez a bimbóban van, ha alatta nő az izom, akkor kijjebb mehet ugye, mert te is nősz, de súlyosbítani nem súlyosbítja. Én így gondolom. Ha fogysz, akkor esetleg javulhat, de ez inkább műtétekkel orvosolható. Ha nagyon nem feltűnő, nem zavar, akkor nincs értelme foglalkozni vele.
2015. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszod, hát eléggé zavar de megprobálok fogyni
2015. dec. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!