Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből mennyit érdemes?

Miből mennyit érdemes?

Figyelt kérdés

1.Ha diétázni akarok közvetlen edzés után mennyi szénhidrátot vigyek be, (100kg 187cm) és mit érdemes rizs vagy zab vagy legyen inkább por hogy gyorsabb legyen a felszívódás (ha por akkor mit ajánlotok) és szabad e cukrot bevinni edzés után ha igen mennyit


2. Mennyi tojást szabad enni 1 nap én 6-ot is megeszek (csak főzve) de állandóan baszogatnak hogy ez így nem jó stb nem minden nap eszek meg 6-ot legtöbbször úgy van hogy Hétfőn 6 tojás Kedden már csak 1-2 akkor már csirke van :D



2015. dec. 25. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem tudom, a komoly szénhidrátevés sosem lesz az én világom.

Nem hinném, hogy sok tojást ennél (nekem kevés is lenne). Szerintem ami befér a makróidba, az OK. Van, aki fél a tojástól, az ne egye, de másnak az attól még kiváló tápanyagforrás lehet.

2015. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Az hogy mennyiből mit tolsz edzés után a saját napi össz beviteledtől függ, ezt magadnak kell számolni. Edzés után gyors ch+fehérjepor.


2. Napi 6 tojástól semmi bajod nem lesz. A sárgája miatt fosnak, de nem kell izgulni. 6 tojás még nem egetverő mennyiség.

2015. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

diétában edzés után kell bevinni a napi ch nagyobb részét.(esti edzéssel számoltan,ebben az esetben testsúlyod - tzs és ezt megszorzod 2vel. )

rizs és a zab is tökéletes,a rizs szerintem esztétikusabb.


2.ha a tojás sárgáját nem eszed meg(koleszterin)akkor 90db t is megehetsz egy nap.

2015. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!