Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid hasznalata utani...

Szteroid hasznalata utani pénisz zsugorodás?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy mindenkinek meg van az a velemenye hogy gyurosoknak kicsi a peniszuk foleg akik szteroidott hasznal ? Valaki azt mondja sőt ellenkezoleg nő is a penisz a koxolastol, ez igaz ?

2015. dec. 26. 10:50
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
A pénisz nem zsugorodik és nem is nő. A here megy kicsit össze, mivel a sajàt tesztótermelés leáll, de az utókúra után visszaàll a méret.
2015. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kisf_szúzásnak több oka is van:

- Kigyúrt, emiatt irigy vagyok rá, kompenzálásként valamiben bele kell kötni. Ööö... mondjuk rá azt, hogy kicsi a farka. Az ellenkezőjét úgysem tudja bebizonyítani, mert akkor meg kreténnek tartja mindenki, hogy mutogatja a p*csét.

- A másik dolog, hogy azt gondolják, a kis farka miatti komplexusait akarja legyőzni, ezért gyúr. Hogy ezt hogyan sikerül nekik összerakni, azt nem tudom.

- Optikai csalódás. Egy 100 kg-s testen kisebbnek hat egy ugyanakkora pénisz, mint egy 50 kg-s deszkáén. Főleg, ha nagy combja van az illetőnek.

- Elterjedt, hogy a szteroidok impotenciát okoznak, ami nem tudom alaptalan-e, de a lényeg, hogy tényleg tud libidócsökkenést okozni. És akkor ha impotens, vagy kevesebbet használja, biztos össze is zsugorodik neki. WTF...


A lényeg, hogy a koxolástól nem fog kisebb lenni senkinek a p*cse. A pénisz növekedést Rich Pinája hangoztatja előszeretettel, merthogy ha magasabb a vérnyomásod, emiatt nagyobb lesz. Hát ez nem így van, hiába lesz 200 a szisztolés nyomásod, a p*csöd befogadó képessége nem lesz nagyobb. 10 literes flakonba sem tudsz 12 litert tölteni.

2015. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindig felmerült bennem az a kérdés, hogy pl a 120 kilós pro testépítők hogyan nyomhatják a szexet a combjuktól?:DD

Szerintem el se ér a csaj hüvelyéig.

2015. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rics Pinája a bro science koronázatlan professzora. Diplomát neki
2015. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint ha fiatalon növekedési hormont tol, még nől is, igaz a csontok is. Össze nem megy.
2015. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erről már lekéstem... :/
2015. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Rich Papaya is my favourite natural fruit.


Amúgy meg kb annyi amit arnold leírt, semmi egyéb: logikátlan baromságok, irigység, és optikai csalódás.


Jut eszembe 2x kommenteltem a gyurmákok FB oldalán kép alá kérdőre vonva a gyereket hogy neked meg mi bajod van, hogy nincs jobb dolgod mint mások farkával foglalkozni minden nap. Törölte, és letiltott. Taps kisfarkú kiskötsög ez úton is.

2015. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cortez70 ***** válasza:

" Egyesek szerint ha fiatalon növekedési hormont tol, még nől is, igaz a csontok is. Össze nem megy."


Csakhogy itt a szteroidokról volt szó! A növi mióta szteroid?? Hormon, de nem szteroid hormon!

2015. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rich Piano is my favourite natural musical instrument.


A gyurmák gyerekkel nekem is volt egy kis vitám a tápkiegekkel kapcsolatban és végül engem is letiltott.

2015. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
A gyurmákossal nem érdemes küzdeni, úgysem fog fel semmit. Az a legjobb, ha letojja az ember az ilyen kis suttyókat.
2015. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!