Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koveren erdemes nekiallni edzeni?

Koveren erdemes nekiallni edzeni?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem megkerdezni, hogy lehet fogyni es egyben izmot epiteni. Vagy elore futnom kellene meg hasonlok es csak utana a sulyzos edzes?

Etrendvaltoztatas melett ha szednek zsiregetoket es edzenek heti 4 szer 2 orat segitene lefogyni vagy csak a zsir alatt none az izomzat es megnagyobb lennek?


Jelenleg 172CM 93/94KG


2015. dec. 27. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdőnként az elején még lehetséges egyszerre fogynod és izmosodnod is eg bizonyos szintig. Válaszom tehát mindenképp edz! Ha most csak lefogysz 0 izommal undoritoan fogsz kinézni. Kezdj el edzeni és mellete legyen egy normális étrended kis kalória dedicittel. Beiktathatsz még pluszba valamilyen kardió, vagy aerob mozgást ez a fogyásod is segíti ís a szívednek is jó. Zsírégetőket ne erőltesd nincs rá szükség.
2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es mindent ehetek amit eddig csak kevesebbet belole vagy van amiket hanyagolnom kell?
2015. dec. 27. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten nem kell aszkéta életet élned de egy rendes étrend nem arról szól, hogy reggelire szalámis zsömle, ebéd krumplifőzelék snickers, vacsi meg rántottsajt bögre tejjel. Nemtudom eddig, hogyan étkeztél, de biztos nem jól. Ki kell számolni a napi tápanyag szükségleted a fehérje 2x tskg, a zsír 1x tskg a szénhidrátot pedig úgy kell belőni, hogy meglegyen a heti 0.5 maximum 1kg fogyás. Ezt is lehet 2x tskg-mal kezdeni kiinduló pontnak jó lesz.Minden grammban értendő ez gondolom evidens. Most had ne keljen leírni a többi szokásos dolgot mit miből érdemes fedezni, tele az internet információval, majd úgy is írják mások, hogy sárga kapszula pdf stb stb
2015. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat a terv az ugy 20kilo minusz zsirbol es ugy 10 kilo izom legalabb hogy azert nezzek ki valahogy
2015. dec. 27. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezzel a szamolgatassal nemvagyok kibekulve. Most orokke szamolgassam hogy ennyi rizst ehetek ennyi hussal vagy ennyi kenyeret meg mindent nemertem en ezt.
2015. dec. 27. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kiszámolod, utána ha nem fogysz simán csökkentesz mondjuk. Nem nagy dolog.
2015. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kibékülve.. Ember ez melós dolog. Rengeteg lemondással jár és sok meló, főleg az elején. Utánna már rutin. De ha már az elejen rinyálsz, hogy te nem fogsz számolgatni, jaj nem értem stb. akkor mégis milyen eredményt akarsz így elérni? 10kg izom? Tudod te hány év az? El vagy tájolva.
2015. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne számolgass, senki sem kényszerít rá. De ne is panaszkodj, ha nem jön a tömeg vagy zsírosodsz vagy akármi.

De ha mindennap hasonlóan eszel, akkor azért egy idő után szerintem sejteni fogod, hogy mennyi a szokásos adag, szerintem sem kell grammra pontosan folyton, főleg, ha nem optimális fejlődésre játszol, csak jobban akarsz kinézni.

Egy esélyt adhatsz azért a dolognak, ha előre macerásnak is tűnik (mondjuk szerintem a számolás, mérés igenis az, étrendi változatosságtól is függ, mennyire, de nekem általában az. viszont megszokható, ha pedig nem akarom, ehetek hasonlóan mindennap. vagy hagyhatom az egészet, max. felborul az étkezésem, ha olyan fajta vagyok. vannak opciók s vannak következmények).


Edzeni szerintem mindig érdemes. Ha edzés nélkül fogysz, akkor bizonyára elveszted azokat az izmaidat, amik csak a nagyobb súly miatt vannak s a kalóriadeficit miatt úgyis még nagyobb veszélyben vannak a felesleges, nem kellően használt izmok. Plusz úgyis edzeni akarsz később, minél hamarabb beleszoksz, szerintem annál jobb. Közérzetet is növel, segíti a fogyásod több szinten... Megvannak az előnyei.

2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2015. dec. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!