Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szerezzek nagyobb...

HungarianKiwi kérdése:

Hogyan szerezzek nagyobb izomtömeget?

Figyelt kérdés

178 centi vagyok 69kg.rendszeresen edzek, 7 éve judozok, de nem sikerült még elérni a célomat.Eléggé szálkás izomzattal rendelkezek (gondolom a judo miatt)Hogyan szerezzek nagyobb izomtömeget?

Sokan mondták már, hogy zabáljak, mint az állat, de ez nálam nem vált be sokszor annyira teliettem már magamat, hogy a hányinger kerülgetett, de semmi eredményt nem értem el a zabálással. Tömegnövelőt és egyéb szereket sose használta, érdemes lenne kipróbálnom? itt egy kép rólam: [link]

16/F


2015. dec. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Súlyzós, saját testsúlyos edzést végzel? Ezt nem írtad. Mert a yudo tömegre nem az igazi edzéstípus.
2015. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ripped to the bone.

Tömegnövelő étrendre van szükséged. Az odavágó részt olvasd el a Sárga Kapszula PDF-ben. Googlézd be, ingyen le lehet tölteni.

2015. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Glacierous ***** válasza:
Ha tömeget akarsz növelni,akkor ahhoz saját testsúlyos edzés vagy súlyzós edzés kell.A judo ehhez nem elég.
2015. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha "zabálsz mint egy állat", akkor nem izmos leszel hanem úgy fog kinézni mint egy állat. Normális kiszámolt étrend kell amitől lassan, de biztosan növekszel. A kaját meg úgy osztodd el, hogy ne okádd össze magad. Nem kötelező 2 étkezésben bezabálni mint egy idióta aztán rosszul lenni. Kezdj el barátkozni a súlyzókkal is.
2015. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő meg nem "szer" csak nyomorult tápkieg, ráadásul elég fapados kiegészitő, faék egyszerű embereknek. Jobban jársz külön fehérjével + ch forrassal amit magadnak lősz be az ÉTRENDEDHEZ.
2015. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál fehérjét meg egyél többet. Ha normálisan akarod nyomni, akkor meg Sárga Kapszulát olvasd el és rakj össze egy rendes étrendet.
2015. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő ètrend ès súlyzós edzès.Ètrendeket találsz a shopbuilder oldalán.Ès csatlakozom az előttem szólókhoz: olvasd el a Sárga kapszulát. :)

Tömegnövelő mehet súlyzós edzès után,de ha nincs rendben az ètkezèsed,akkor csodát ne várj tőle.

2015. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ès a lábnapot ne hagyd ki! :D
2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!