Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fajta "edzésmód" megfelel...

Ez a fajta "edzésmód" megfelelő számomra?

Figyelt kérdés

18 éves 78 kg-os 180 cm magas vagyok, csak a hasamon van súlyfelesleg, ezért barátaim/ismerőseim/és akik (velem ellentétben) kicsit is értenek a témához azt mondták, már nekem nem fogynom kell csak átalakítanom a hasamon lévő zsírt izommá. Találtam neten egy videóban egy gyakorlatsort:

(8 Min Abs Workout how to have six pack)

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


ezt csinálom, de kicsit keveslem szóval letöltöttem mobilra is egy alkalmazást: Abs workout

[link]


És ezt a kettőt szeretném minden nap megcsinálni, de fogalmam sincs, hogy lesz-e eredménye. A táplálkozásomra is odafigyelek, inkább fehérhús rízs, igyekszem 0 cukrot és szénhidrátot bevinni (sajnos utóbbi nem nagyon jön össze mivel még nem én tartom el magam, s sokszor azt kell ennem amit elémtesznek) de ez önmagában ugye nem elég.



2015. dec. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha edzel, akkor mindenre eddzél. Helyi zsírégetés pedig nincs, nem tudsz csak egy helyről fogyni, és a zsírt sem lehet izommá alakítani. Szénhidrátot nem muszáj 0-ra levinni, vannak fent a neten diétás étrendek, próbáld azok mintájára csinálni (amennyire megengedheted magadnak). Nézz kezdő átmozgató edzéstervet, mellette kardiózz. A "Sárga kapszula" c. könyvet pedig olvasd el, abban sokminden le van írva.
2015. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit is értenek a témához azt mondták, már nekem nem fogynom kell csak átalakítanom a hasamon lévő zsírt izommá."

Kicsit sem értenek hozzá ezek szerint.

Egyébként nem, nem megfelelő.

2015. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hozzáértők, de te sem vagy tisztában azzal, hogy mi a szénhidrát, ha nulla szénhidrátot akarsz enni :D Nyugodj bele, ha te döntöd el, hogy mit eszel, akkor se jöhet össze, de erre nincs is szükség.

Azt ugye tudod, hogy a rizs szénhidrát? :D Vagy a rizs az, amit nem akarsz megenni, de azt teszik eléd?


Zsírt kell leadnod s opcionálisan izmot felszedned. Ne csak hasra eddz, ez nem így működik. Olvass utána a dolgoknak, mert ez így nagyon nem OK.

2015. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Jelenleg így néz ki a felsőtestem, ezt szeretném átdolgozni

2015. dec. 27. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ajánlott könyvnek pedig már neki is ültem :)
2015. dec. 27. 20:24
 6/8 anonim válasza:

Szia!Úgy látom, nálad sok dolog nem világos.

Éppen ezért lehet, hogy jól jönne, ha étrendet csináltatnál szakemberrel, valamint edzéstervet.

Amúgy meg minden étkezésben kell legyen mindenből.Fehérje, zsír és szénhidrát is.Olyan gyakorlatilag nem létezik, hogy 0 szénhidrát, amúgy is, izomépítéshez és ahhoz, hogy életben maradj egyáltalán, ez elengedhetetlen.De itt most ne a meki-féle meg a fehérkenyér féle szénhidrátra gondolj :) Sok sikert!

2015. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen világos nekem, hogy sok dolog nem világos ezért is kérek tanácsot :D Személyi edzőre pedig nincs pénzünk, ezért próbálok saját kútfőből tenni előrelépéseket :/
2015. dec. 28. 01:36
 8/8 anonim válasza:

Majd a sárga kapszula elolvasása után valamennyire tisztában leszel a dolgokkal, nyugi! :)

Amúgy meg szerintem ha lemész edzeni, sokan segítenek majd, ha valamit nem tudsz helyesen végrehajtani!Kérhetsz segítséget.

De amúgy olvasgasd még sokat a body.builder.hu cikkjeit, ott leírja a dolgokat, és nagyon sok a recept, mintaétrend, edzésterv, stb. :)

Ja, másik meg hogy az egész testedet edzened kell, hogy arányos légy.

Ha eltartanak, akkor is meg lehet beszélni, hogy magadnak készíted el az ebédedet, ami azért lássuk be sült csirkénél és rizsnél nem egy bonyolult dolog, és ha belegondolsz, nem sokkal költségesebb a rossz kajánál.

2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!