Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek az én esetemben? Nem tudok meghizni, kerekedni.

Figyelt kérdés
Sziasztok.22 éves lány vagyok,48 kg.Egészséges.Azt leszámitva,hogy nincs nagy étvágyam,és nem vagyok hajlamos a hizásra.Őszintén szólva én nem vagyok magammal elégedett.Volt,hogy nagy nehezen felszedtem 1 kilót,ami meg is látszott,sokkal jobban éreztem magam a bőrömben,nem éreztem ,hogy 'gebe"lennék.Sokat stresszelem magam,rohanok,tanulok,étvágyam pedig nincs,napi 2x eszek,azt is csak muszájságból.MIt tegyek,hogy legyen étvagyam?Mert nem kivánok semmit,s ha eszek is,sokszor nem esik jól.Szedjek vitaminokat?Jártam konditerembe egy hónapot,mivel kifáradtam,kiéheztettem magam,többet ettem,de sajnos nem tudom megengedni magamnak,hogy naponta 2 órát azzal töltsek el..Ugy szeretnék kerekebb,nagyobb feneket,kicsit vastagabb combokat...Privátban küldhetek képeket is,ha valakit érdekel az aktuális testem..
2015. dec. 29. 13:57
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%

Pedig máshogy nem megy, kalória pluszban kell lenned. Ehhez meg többet kell kajálni. Nem kell két órás edzés. Heti 3 teljes testes edzés legyen, alkalmanként 60-70 perc. Ennyi idő alatt simán megvan. Guggolás, tárogatás, mellről nyomás rúddal vagy egykezesekkel vállból, evezés (vagy lehúzás felső csigáról mellhez), bicepsz állva rúddal, csigán letolás tricepszre, hasprés (vagy lábemelés függeszkedve), vádlizás. Minden gyakorlatból 3 munkasorozat olyan súllyal, amivel éppen megy 10-15 közötti ismétlésszámmal sorozatonként.


Kép jöhet azért.

2015. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát. Muszáj edzeni, hogy eredmény érj el. Esetleg ajánlom otthonra a Fegyencedzést, ha végképp nincs időd elutazni az edzőterembe. E mellé nem árt ha veszel egy kétkezes rudat meg 30 kiló tárcsasúlyt, hogy könnyebb legyen lábazni. Ha 20 kilós rudat veszel, akkor ez pont 50 kiló ami felhúzáshoz, kitöréshez, guggoláshoz bőven elég egy lánynak. A fokozatosság viszont fontos, először csak kis súly. Legyen étrended is, különben se zsír, se izom nem fog felmenni.
2015. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 - palilaci - ***** válasza:

Kaloriaplusz nelkul nincs hizas. Elottem jokat irtak.

Igen a vitamin az mindenkep jot tesz. Ha nem birsz enni vegyel egy finomabb tejsavofeherjet, alacsony GI-s szenhidratot (pl:zabliszt) keverd ossze es idd napkozben 1-2x. De ne ez adja fő etkezeseket. Ottvannak meg az olajos magvak (mogyoro, mandula) ami kivalo zsirforras es nasi . Ez is kaloria. De mindenkep legyen minimum 3 szilardkajas etkezes.

2015. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Ja igen, a vitamint azt akartam is írni, de lemaradt. :)
2015. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia Kérdező!:)

Laikus vagyok csak, és hobbi konditerembe járó, munka mellett:). Én az alábbi észrevétellel szólnék hozzá a kérdésedhez:

Edzés-edzőterem jó ötlet. Hozzá még ami jó ötlet, írta valamelyik hozzászóló a Sárgakapszula című könyvet, netről ingyenesen letölthető, elolvasásra ajánlott.

A kalóriaplusz alapvetően jó dolog, és hasznos, de nem mindegy, hogy mennyi szénhidrátot, és mennyi fehérjét viszel be a szervezetedbe, és persze, hogy milyen edzésmunkát végzel.

Ha szeretsz mozogni akkor heti 2-3 nap edzótermi edzés, izomcsoportokra szétválogatva szerintem teljesen neked való lenne, formál, kerekít :), és örömet is lelhetsz benne.

Amúgy meg hidd el, sokkal jobb, hogy vékony vagy és "hízni", formásodni akarsz, mint az ellenkezője, a fogyás sokkal nehezebben megy:)....

35/F

2015. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne naponta két órát edzőteremben lenned? ez elég rossz kifogás. Nem tudom, mit tanulsz, de munka mellett sokkal nehezebb lesz majd, örülj, hogy még csak tanulsz.
2015. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem egyszerű az életben, de meg lehet találni az arany középutat.
2015. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!