Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni táncolástól eltūn...

Otthoni táncolástól eltūnnek a zsírpárnák?

Figyelt kérdés
Van a hasamon,a combomon és a fenekemen is,és arra gondoltam h napi 30p-et intenzíven táncolnák.De azt nemtudom h a felsō hasamból hogy tudnák lefaragni.

2015. dec. 29. 17:26
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ha kalória mínuszban leszel ez által, akkor fogysz, de nem ártana jó étrend is.

Nincs irányított fogyás, genetikafüggő, hogy ki, honnan, milyen ütemben tud zsírt leadni. Nem onnan fogysz (illetve nem csak onnan), amire edzel. Hasról is megy le zsír, ha kalória deficitben vagy.

2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írják, szerintem egy étrend változás egyszerűbb lenne, és mellé mozgás, az biztosan működne.
2015. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az etrendel van a baj mert en mindig kicsit birok megenni tehat kb fel tanyernyit,de ugy mennyi ido alatt lesz valtozas,mert jovore elmennek furdokbe es h addigra jo lesz-e?
2015. dec. 29. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, ezt nem lehet megmondani, a fél óra tánc, belőtt étrend nélkül nem mond semmit, úgy sem mondana, mert nem tudjuk az intenzitást, azt hogy mennyire vagy kalória pluszban, semmit.
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy keveset eszel, mit sem mond az étrendről. Nemcsak a mennyiségről beszélünk...

Kalóriadeficit kell a fogyáshoz, de azért finoman szólva nem árt a jó étrend. Nem akarsz sem hiányjelenségeket, sem minimálisnál sokkal több izomvesztést...

A tánc határozottan jobb, mint a semmi, de azért elgondolkodhatsz másféle edzésformákon is. Főleg ha majd izmosodni is szeretnél, ami bizonyára neked sem jönne rosszul. A legtöbbünk így van vele.

2015. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom,csak elosszor azt szeretnem h a zsir lemennyen es csak utana foglalkoznak az izommal,mert nemszeretnek kinezni ugy mint egy vezna csirke ;"D es am meddig tart amig lemegy a zsir?
2015. dec. 29. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással semmi nem fog változni.
2015. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!