Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenék alatti zsírpárnák...

Fenék alatti zsírpárnák eltüntetése? (fenékre és combra edzéssel)

Figyelt kérdés

[link]


Nincs ekkora fenekem, mint a képen, de azok a részek, amiket bekarikáztam, nálam problémásak. Máshol nincs rajtam felesleg, onnét viszont le akarom adni.


Kb. egy éve pont emiatt diétáztam és futottam minden nap, de ez azt eredményezte, hogy szinte teljesen lapos lett a mellem, hasam már behorpadt, az összes bordám látszott, de az a zsír a fenekem körül még mindig ugyan úgy megmaradt. Tehát a testem minden része olyan volt, mint egy anorexiásé, csak a fenekem körül volt háj...


Ha a fenékre és combra keményen edzek, akkor csökkenhet ennek a zsírrétegnek a mérete? Nekem az se baj, ha teljesen nem tűnik el, csak legyen kisebb.


2015. jan. 31. 12:24
 1/4 - palilaci - ***** válasza:
100%
Nem. Edzéssel az izmokat stimulálod, nem pedig a felette található zsírréteget.
2015. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg fenékre hízol. Helyi zsírégetés meg nincs, ha fogysz akkor fogysz mindenhonnan. Csak ezzel az a baj, hogy onnan fogysz utoljára, ahová leginkább hízol. Ezért volt az, hogy már mindenhonnan lement a zsír csak a fenekedről nem. Szar helyzet, de ez van. Egy valamit tudsz csinálni, edzés és tömegnövelő étrend. Így izmot növelsz, ami jobb formá ad a fenekednek. A zsír ekkor nem fog eltünni, de jobban fog kinézni. Aztán jöhet majd egy szálkásító étrend, ahol némi zsírt lepucolsz, de a te helyzetedben fenékről nagyon nehezen fog lemenni.


De ha már rászánod magad az edzésre, akkor ne csak lábra edz! Sárga kapszula elolvasását tudom ajánlani.

2015. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van alatta izom, akkor nem baj, hogy van zsír is, sőt... :D
2015. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal a keppel, csak egy kicsit kene guggolni, meg csigan nyujtott labat hatrahuzni. Az jol megy seggre.
2015. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!