Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdetben érdemes személyi...

Kezdetben érdemes személyi edzőhöz járni? [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés

Eddig is jártam konditerembe hébe-hóba, de csak olyan gépeket használtam, amit tudtam, hogyan kell, illetve mire jó, a többihez nem is nagyon nyúltam. Abban a konditeremben, amit kinézem magamnak lehet havi személyi edzős bérletet venni, illetve lehet 1-1 alkalmasat. Érdemes lenne először megvennem a havit (ami 27000 ft) vagy személyi edzős órákból elég mondjuk 4-5 ahhoz, hogy megtanuljam a gépek használatát ...stb?

A válaszokat előre is köszönöm! (21/L)



2016. jan. 1. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha van egy edzésterved, elég hogyha az abban szereplő gyakorlatokat tudod, hogy hogyan kell csinálni. Amiket nem ismersz meg tudod kérdezni valakitől a teremben, vagy meg tudod nézni a neten is, hogy hogyan kell csinálni. Szinte minden gyakorlatról van fent videó. Én így csináltam, így is lehet, ha van időd és kitartásod tájékozódni. Nem egyszerűbb, de sok pénzt meg lehet így spórolni. :) Hogyha még nagyon kezdő vagy akkor itt egy cikk, hátha segít : [link]
2016. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha van lóvèd és találsz jó edzőt, akkor igen.
2016. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ezért akarsz személyi edzőt, akkor totál felesleges. Főleg mivel nő vagy, örömmel meg fogják neked mutatni a gépek használatát.


Egyébként pedig nem fog egy gép se valami +T adni az edzéshez, mert mindent meg lehet mozgatni szimpla rúddal, és egykezesekkel. Max ha unod, és érdekességet akarsz belevinni, akkor lehet érdekes.

2016. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Glacierous ***** válasza:
Érdemes,mert megmutatja,hogy kell szabályosan végezni a gyakorlatokat.
2016. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, sérülések elkerülésében, alapok megadásában segíthet, csak ne kókler edző legyen, érdemes utánanézni.
2016. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!