Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hete edzek de már ugatnak...

Két hete edzek de már ugatnak itthon, szerintetek?

Figyelt kérdés

Na tehát két hete nyomom "már" az ipart és egyszerűen élvezem,hogy fözöcskézni kell és le kell járjak edzésre stb.. :)

Na de itt jön be az,hogy mire költök ennyi pénzt :D 19 éves vagyok szüleimmel élek még(suli,meló)

És,hogy én két hete kondizok de semmi változást nem látnak és csak megy a pénzem.

mondjuk pont két hét alatt 3 kg-t fogytam de ja :D

amúgy meg napi fél kg csirke (700ft)rizs azt nem is számolom de legyen 100ft :D zöldség van itthon esti túrom 200ft napi 1 fehérje 70ft(ennyire jön ki) ez így összesen 700+100+200+70=1100ft :D tehát két hét alatt elment 14*1100=15400ft :)


2016. jan. 1. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Ennyi pénz szar kajával is elmegy.
2016. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A#szilard ***** válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet,de nálam a sima testépítés, és az ezzel járó dolgok is botrányt kellt a családban :))

de mivel az én pénzem én testem így azt csinálok amit akarok :)) 11.től érvényes a kondibérletem,ezt kaptam ajándékba egyik munkatárstól :) azt már minden klafa csak várom a 11.ét már a ch-s alapanyogokat megvettem 1 hétre előre húst,túrót meg frissen :D

2016. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Glacierous ***** válasza:
100%
Jobb,mint ha innál meg cigiznél.Más piára meg cigire elkölt ennyit.
2016. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért nem tudom sok pénznek tartani, másoknak több megy el rosszabb dolgokra s még isznak is...

2 hét alatt jó, hogy nem gyúrtad ki magad... Pusztán az, hogy nem punnyadsz, már jó dolog.

A leírtak alapján nem igazán jogos a beszólás, azt kell mondjam. De ezt te is látod, őket viszont sem mi, sem te nem tudod megváltoztatni. Én tuti magyaráznék ezt-azt, aztán ha nem értik meg, az ne legyen már az én bajom.

2016. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulat, mindenki mással törődik. Én is megkaptam anno rokonoktól minek költök kajára ennyit, holott nekik gyakori gyorskaja, napi 1 doboz cigi elment, nem is törődtem velük soha.
2016. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Probalj meg nem foglalkozni a megjegyzesekkel.:)
2016. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem sok kajára.

Pár hónap, és majd visszavesznek, ha látják, mennyit változott a tested. :)

2016. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom már ilyenekkel, sőt engem melóhelyen is megszólnak, hogy miért viszem a kaját amikor jól főznek... akkor egyék:D Én lány vagyok és sok fiú is megszól , a család nálam már nem foglalkozik vele , ha megkeresed az árát akkor tényleg nincs miért "ugatniuk"! Főzz nekik is, hátha megbékélnek és számold ki mennyi lenne, ha napi szinten elszívnál egy doboz cigit és meginnál egy sört ...
2016. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, ha majd látni fogják a változást, akkor meg az lesz a baj. :D

"Már elég izmos vagy, minek költesz még mindig rá, hagyd abba az egészet, jó vagy így!"

Le kell szarni őket, tűrni kell.

2016. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah :D kb amit a 9es leírt. Meg jönni fog a "műizom, hogy ettől még nem vagy erős, csak felfújtad magad".


Én megpróbálom(tam) elmagyarázni hogy miről van szó, ha megérik akkor jó, ha nem akkor megkérdem hogy miért szólnak meg hogy nem cigire, piára, rossz kajára költök, hanem az egészségemre. Ez általában hatni szokott még a kevésbé értelmeseknél is. Ha ez se, akkor kerek perec megmondom, hogy megtiltom hogy negatívan szóljanak ehhez a témához, mert nem értenek hozzá, és csak lehúznak ezzel. Vagy nem beszélnek a témáról így, vagy én nem beszélek velük. Ennyire egyszerű. (bár ez közeli rokonoknál nehéz, de erre is vannak eszközök)


Persze nálam már az első lépcsőnél oké volt, mert elmagyaráztam hogy mit miért kell, és megértették otthoniak. A porokat szidták, de hamar el is hagytam, mert rájöttem hogy nem kell semmi (ugye amikor kinövi az ember a reklámdumákat). Inkább én vettem rá őket a jobb táplálkozásra, meg 1-2 könnyebb mozgásformára.


De barát is volt olyan akinek kerek perec megmondtam hogy ezt a témát hanyagolja. Akkor persze én lettem a bunkó, meg sértődékeny egyből. Viszont nem érintette többé a témát negatív tekintetben, volt hogy érdeklődött teljesen normálisan.

2016. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!