Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami módszer, amivel...

Van valami módszer, amivel "nyújthaom a gyomrom"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok sokat enni. Nem tudom bevinni a megfelelő mennyiséget CH-ból és fehérjéből. Még ha 5x 6x is ennék naponta, 2 óránként nem jön meg az étvágyam, mennyiségileg ugyanaz.

Ti hogy oldottátok meg ezt a problémát, ha volt ilyen?


2016. jan. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
eszek és kész! de nem vagyunk versenyzők nem kell 2 óránként enni
2016. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Glacierous ***** válasza:
Fokozatosan emeld az adagot.Majd kitágul a gyomrod és bírsz többet enni
2016. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel jobban fogod bírni, alapból én sem tudtam eleget, fokozatosan emeltem.
2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell emelni az adagot.
2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek írták.

Vagy: három étkezés, amikor többet eszel, és két kisebb. Nem feltétlen "kell" hatszor enni és két óránként. Egyél úgy, ahogy neked jobb.

2016. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HGH


Egyébként annyi a titok szerintem, hogy mindig edd tele magad. De úgy fulladásig kb. Akármikor leülsz enni addig egyél, amíg nem érzed hogy szétrepedsz, hogy a következő falatnál elhányod magad.


Nem elég jóllakni vagy hasonló, tényleg túl kell edd magad hogy a tested is úgy ítélje meg: szükség van egy kis tágításra. Ha csak sokszor eszel keveset lesz kis teltség érzés, és csókolom. Ha napi 3-4x telizabálod magad, állítom hogy 1-2 hét után már érezni fogod hogy több megy le.

2016. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyél több zsírt, ha ch-t nem megy, kisebb térfogat.


Sosem volt ilyen problémám, nekem az okoz kihívást, hogy ne egyem meg egyszerre a napi kalóriamennyiségemet, sokszor nem is sikerül. Igaz, hogy zsírosan eszem (sokat segít a kevesebb evésben, de a térfogatot azért csökkenti).


Nem tuti, hogy a 2 óránként evés való neked. Lehet, hogy többet tudsz enni más eloszlásban. Ha én kihagyom az első étkezésemet (pedig az nem kicsi), akkor utána rengeteget ehetek, nem lakom jól (ez elég kellemetlen érzésre is, kerülöm is). Sokunknak rengeteget számít, hogy hányszor, mikor, mekkora étkezéseket tart.


Nem tudom, mit értesz étvágy alatt, de anélkül is lehet enni. Persze az erős ételundor, "antiétvágy" vagy pukkadásig jóllakottság az más, az engem is visszafog. Az étvágy és éhség teljes hiánya nem. Ha enni kell, hát enni kell.

2016. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!