Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a az edzésterv, módszer?

Jó ez a az edzésterv, módszer?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nagy kar a cél. Minden nap bicepszeznék kétkezes rúddal este, menne öklön a fekvőtámasz. Tenyéren megy 40-50 is, most öklön nyomnám. Mellé járok kondiba 2-3x.


Edzéstervem ez:


Fekvenyomás

Lábtolás

Felhúzás

Katonai nyomás

Kétkezes bicepsz francia rúddal

Trinyóra csigás letolás

Hasra felülés ment, most megy már 100-120 is


Felülés helyett hasprést akarok csinálni római padon tárcsával a kezemben, mivel már könnyen megy 100 db.

E mellé sokat fogok enni, napi 3-4 étkezés, minimum negyedkiló kenyér, keksz, csirkehús, hal, rizs. Ezek vannak mellé nyomok néha fél liter tejet zabpehellyel.

Hasam már kockásodik. 177 centi vagyok 70 kiló körül, fel kellene mennem 77-80 kilóra önvédelmi okokból. Azért bicepszezek minden nap, hogy nagy karom legyen, ami fontos az elrettentés miatt. Fekvő azért megy öklön, mert erősítem a csuklóm. Amúgy ütöm a falat is, hogy erősebb legyen a csont. Próbálok sokat flamózni, tömeget építeni. Sajnos nem vagyok túl magas, szóval izomerővel kell operálnom. 17 vagyok, most pörög a tesztoszteron szintem úgy érzem, állandóan kanos vagyok.



2015. nov. 26. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy hátra lehúzás, evezés megy.
2015. nov. 26. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, igazából ritkán látok nagyon rossz edzéstervet, én úgy vagyok vele minden jó, vagyis a semminél több, kísérletezni kell, a célodhoz a kajálás lesz a kulcs, amiket leírtál mind jó gyakorlat, viszont annyit tennék hozzá hogy a tricepsz nagyobb izom a bicepsznél úgyhogy akár azt is csinálhatnád hogy egyik héten trinyót nyomsz minden nap másikon bicót, trinyóra nekem ezek váltak be: fekvenyomás szűk fogással (szerintem a legjobb), lórúgás, letolás csigán egy vagy két kézzel, súly nélkül meg ezek: fekvő szűken, börtön tricepsz
2015. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. AZ öklös fekvőtől jól beégett most a trinyóm. De csinálok majd rá börtön tricepszet vagy koponyatörőt. Köszi még egyszer. :)
2015. nov. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!