Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a megfelelő módszer?

Mi a megfelelő módszer?

Figyelt kérdés

Jelenleg 80 kg vagyok, 181 cm és van kis hasam. Ezt szeretném átdolgozni, hogy kockahas legyen a végeredmény. Csinálok hasgyakorlatokat, de a kérdésem az lenne, hogy emellett még fussak is, vagy a futást hanyagoljam, és inkább csak a gyakorlatokra menjek rá?


Illetve ha futok is, azt utána/előtte/másik napon/milyen rendszerességgel?


Ahogy már levettétek a szövegből teljesen analfabéta vagyok a témához, lényeg, hogy jelenleg naponta csinálok egy kb. 15 perces hasgyakorlatsort. Bátyám, (aki természetesen szintén nem egy agytröszt a témában) mondta, hogy ezzel 3-4 hónap alatt már a zsír biztos eltűnik és lesz kocka, meg leszek elégedve a kinézetemmel.


Ti hogy látjátok? Mi a tuti módszer? :D



2015. nov. 24. 23:12
1 2 3 4
 1/39 *Glissade* ***** válasza:
22%
Azt,hogy tegyél le a kockahasról, most azonnal.
2015. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ahha. A borzalmasan értelmes és természetesen hasznos választ köszönöm. ^^
2015. nov. 24. 23:23
 3/39 anonim ***** válasza:
6%
Egyetertek, felejtsd el.
2015. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Csiß ***** válasza:
Ha normális választ akarsz,akkor ezt a helyet felejtsd el.Keresgélj a neten fogyás és has edzés témában.Annyit segítek,hogy a has edzésétől nem lesz laposabb a hasad.Csak kockásabb.
2015. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
diéta
2015. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Kezdetnek olvassd el a sárga kapszula című ebookot
2015. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Sárga Kapszula című könyvet olvasd el. Ebben az alapok le vannak írva. Ki kellene írni, nem betűkkel a topic tetejére, hogy aki nem olvasta el, az kérdést se tegyen fel.

Ezért kapnak sokan egyből oltást, mert unjuk mindig kiírni, hogy Sárga kapszula, sárga kapszula, sárga kapszula...

2015. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 *Glissade* ***** válasza:

Svájci Néger itt nem mindenki Bunny követő, vannak pl. olyanok akik leszarják jó magasról a munkásságát, mert pl. nem testépítők stb.


Hozzáértés kellene, csak egy minimális, tök mind1 honnan, hogy tudjunk kommunikálni a kérdezővel.


Ide jössz úgy, hogy még csak a test alapvető müködésével sem vagy tisztában, kérdező?

Aztán meg neked áll feljebb, ha nem érted a válaszomat. ;)

2015. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Értettem a válaszodat teljes mértékben, de ha mindenki a te módszereddel válaszolna a kérdésekre, akkor értelmetlen lenne az oldal, mert senki nem kapna választ arra, amire kiváncsi. Mint már leírtam én is tisztában vagyok vele, hogy nem értek se az emberi szervezet működéséhez és ebből adódóan a testépítéshez sem. Nem is célom, hogy kigyúrt izomállat legyek, csupán jól akarom érezni magam a bőrömben.


Tehát, kedves válaszoló, válaszod teljesen érthető volt, de itt a GYK-n Hasznos és nem hasznos között van döntésünk, nem pedig érthető és érthetetlen válasz között, és azt hiszem nem kell 6 diploma, hogy megállapítsam, a te válaszod egyáltalán nem volt hasznos. Lehülyézni bárki le tud bárkit...

2015. nov. 25. 18:17
 10/39 anonim ***** válasza:

Glissade!

Pont azért ajánljuk a Sárga Kapszulát, mert nem mindenki Bunny követő. Ha mindenki Bunny követő lenne, akkor nem kellene ajánlani, mert mindenki olvasta volna a könyvet. Érted a logikát?

2015. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!