Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy leszólta Kiss Jenő a naturálokat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 3. 02:07
1 2 3
 1/30 Cortez70 ***** válasza:
81%
Nem nézi le őket, csak az nem testépítés versenyszerűen amit egy naturál fel tud mutatni. Mivel egy naturál izomzata nem lesz nagyobb, mint egy átlag atlétáé erre mondja, hogy akkor mi a különbség. Szerinte és szerintem is a testépítés versenyszerűen arról szól, hogy minél nagyobb tömeget felpakolsz szálkásan és arányosan. Ezt egy naturál nem tudja megvalósítani. Még egy Lazar Angelov forma sem jön össze naturálban, és az még hol van ahhoz, amit Jenőék felmutatnak. Tehát lehet szerinte is naturálnak lenni, de igazából a testépítés versenyszerűen másról szól.
2016. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Jajj bencuska sikerült a lényeget leszűrni a 200 kérdéses interjúból. Ügyes gyerek vagy te!
2016. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sem szólja le, a naturál versenyzés nekem sem jön be, egyszer voltam naturál versenyen, többet nem leszek, ha versenyszint tömeget és szárazságot akarok látni.
2016. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valaki mondani fogja:D Pite
2016. jan. 3. 10:54
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

A "Csak ez ebben a formában nem testépítés." kijelentés azért érdekes,mert ez is testépítés,csak naturál szinten.Egy atlétával összehasonlítani meg azért a legtöbb esetben túlzás.

De szerintem itt csak arról van szó,hogy mások a mércéi,nem lenézni akarta a naturálokat.

Ha pl.azt mondta volna,hogy "Milyen gyengék,vékonyak,nevetséges szinten vannak" az már leszólás lett volna.

2016. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Egy szerencsétlen megfogalmazás volt ennyi. Aki vágja milyen a Jenő az nem akad fenn ilyen kis szarságokon.
2016. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

#1

Azért szánalmas hogy arról szól a testépítő verseny hogy ki tud több cuccot magába szúrni!

2016. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, nem éppen, a kox csak plusz, ha nem tökéletes minden versenyszintre kevés. Egyébként minden élsporthoz kell a cucc, íjászok, sakkozók, futók, focisták... is koxolnak.
2016. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Cortez70 ***** válasza:
40%
Nem arról szól. A genetika jobban szàmít. Volt olyan magyar versenyző aki írta facen, hogy beszélt egy profikártyás amcsival. Kiderült, hogy a magyar srác most többet tol, mint az a pro versenyző. Mondjuk nem mindegy honnan veszed a cuccot, de akkor is a genetia azért behatárol. Sokan tolnak óriàsi adagot, de nem néznek ki jól.
2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs a profikban igazából véleményem szerint amit csodálni vagy tisztelni kéne.

Egyrészt aki elér valamit, azt adottságánál fogva éri el, és koxxal:

szóval genetikailag jól kell reagálni a koxra. Meg persze olyan cuccokat is szerezni. Hosszú katinka is csak ezért sikeres, sztem ott is a férje/pasija által szerzett kapcsolatok útján szerzett olyan minőségű szereket és ismeretanyagot (hogyan szedje) amitől most ennyire penge.


Profiknál is ugyanez a helyzet. Van egy X genetikád, tudsz szerezni Y szert, és bízol a legjobban.

KJ interjúban is írta: soha nem figyelt a kajára, és ez mindent elmond. Megy a bullshit hogy mégjobban kell mindent csinálni kox közben, de ez egy röhej.


Na mindegy én mindig is profi ellenes voltam, sose értettem mitől jobb bármelyik profi attól hogy koxol. Naturálba ugyanazt a munkát fektetik bele az emberek (oké, max lassabb regeneráció miatt kevesebb edzés), mégis mindenki telibekakilja őket.


Interjúban szerintem semmi lenéző dolog nem volt, eléggé "down to earth" véleményei vannak, és egyáltalán nem tesz úgy, mintha nem a kox tette volna naggyá.

Amit nem szeretek, hogy leveszik a saját vállukról a felelősséget, és úgy beszélnek erről, hogy "16 évesek szúrják magukat höhö de hülyék". Pont ők azok a "példaképek" akik miatt elkezdik a kúrákat. Az ő testképük a motiváció. Persze nélkülük is lenne koxos, de nem ilyen fiatalon, és nem ennyire sok sem.

2016. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!