Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy leszólta Kiss Jenő a naturálokat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 3. 02:07
1 2 3
 11/30 Cortez70 ***** válasza:
0%

"Na mindegy én mindig is profi ellenes voltam, sose értettem mitől jobb bármelyik profi attól hogy koxol. Naturálba ugyanazt a munkát fektetik bele az emberek (oké, max lassabb regeneráció miatt kevesebb edzés), mégis mindenki telibekakilja őket.

"

Nincsenek telibekakilva, én tisztelem a naturálokat is. DE: ha kimegyek egy versenyre akkor nálam legyenek már nagyobbak, nagy tömegű, csontszálkás formákat akarok látni, nem olyan tömegűeket, mint én.:)

Egy atlétától sem azt várom, hogy csak másfél métert ugorjon magasugrásban vagy 12-13 seccel fussa le a 100 métert. Hanem azt várom, hogy durvagyors legyen. Ehhez pedig már cucc kell. De ettől még a meló benne van.

2016. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

# 8 # 9

Ha meg ennyire nem számít a koksz akkor minek is koszolnak :D

2016. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert kox nélkül az a szint elérhetetlen, de a munkát ugyan úgy (vagy még jobban) bele kell tenni. Az igazság meg amit Cortez ír. Ki menne bármilyen versenyre, ki nézné az Olimpiát, ha nem lennének emberfeletti teljesítmények? A rokonok kb, az emberfelettihez pedig ez is kell.
2016. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Pesze hogy ezért nézik meg őket, ezért ők a versenyzők. Ezzel nincs bajom. Én azt a részét nem értem amikor valaki tolja az ilyet mint utolsó is, hogy még keményebben kell dolgozni ha koxolsz.

Ezt még a mostani interjú is cáfolja látványosan, nemhogy a tanulmányok amiket mutattam már többször is. Tudjátok a kanapéról izmosodós. ;)


Ez az egyik amit nem vágok hogy ezt a mítoszt miért kell fenntartani, és tagadni. Mind1 ez a kisebbik


Inkább azt nem vágom hogy mitől vannak ők ilyen példaképként, istenként, legfőképp pedig hozzáértő személyként tisztelve? A teljesítmény amit beletesznek szerintem még kevesebb mint a naturál embereknél.

Akárki akármit mond ha kox van benned, pörögsz, és kívánod az edzést. Gyorsabb az eredmény negyedannyi belefektetett munkából, sokkal jobban motivál is mint minden grammért megküzdeni.


Na mind1 ez tudom hogy parttalan dolog. hagyjuk a fenébe ink

2016. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Cortez70 ***** válasza:
0%
Többet tudsz edzeni és keményebben is, mivel gyorsabban regenerálódsz cuccal. És azért is edzenek keményen, mert a koxosok közül is az nyer aki többet fektet a melóba is.
2016. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

# 13

Látom nem érted :)

Lényegében azt írtátok le hogy valaki hiába kokxol mert a jobb genetikájú koszos úgy is legyőzni a rosszab genetikájú kokszost!

Na akkor ha nem kokxolnának akkor elméletben naturálon is legyőzné a jobb genetikájú a rosszabat!

Szóval a koksz meg már csak arra "jó+ hogy úgy nézzünk ki pár napig ami természetellenes!

Csak nem tudom ebbe mi a jó!

Én még szépnek se nevezném de ez az én saját véleményem!

2016. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Meg arra is jó még pl. hogy már a kvalifikáción is valaki 264 kg-ot csináljon lökésben és világcsúcsot állítsom fel. Te se érted.
2016. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Cortez70 ***** válasza:
0%

"Na akkor ha nem kokxolnának akkor elméletben naturálon is legyőzné a jobb genetikájú a rosszabat!"


Nem, mivel rosszabb genetikájú úgyis koxolni fog, ezáltal legyőzheti a jó genetikájú embert is. Így kénytelen a jó genetikájú is koxolni. Remélem így érthető már.:)

2016. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
Naturálba nem érsz olyan szintre hogy értelme legyen, lehet ez neked természetellenes, én máshogy látom, az is lehet természetellenes hogy valaki biciklivel hegynek fel teker 2 órát, te belehalnál, én is, de megcsinálják. Kox nélkül menne? Nem.
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

# 18

Nem... itt réges régen elkezdődött a nagy koxolás azóta ez a trend és erről nem tudnak generációk leálni...

# 19

Mi az hogy értelme legyen...mert annak sok értelme van hogy pár napig úgy nézünk ki adalékokkal akik "nem is mi vagyunk"!

2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!