Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy leszólta Kiss Jenő a naturálokat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 3. 02:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

"Meg arra is jó még pl. hogy már a kvalifikáción is valaki 264 kg-ot csináljon lökésben és világcsúcsot állítsom fel."

"hogy valaki biciklivel hegynek fel teker 2 órát, te belehalnál, én is, de megcsinálják. Kox nélkül menne? Nem."

---

Na hát ezekse emberi teljesítmények hanem azt mutaja csak meg mit tud a kox!

2016. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Cortez70 ***** válasza:
0%
Kox is, de kell hozzá meló is. Tehát az emberi tényező is kell, mert te hiába koxolnál, nem tudnál tekerni hegyre fel 1 órát sem, abban a tempóban.
2016. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj félre értés ne essék én nem a dopping mellett kardoskodom. Totál értem mi a problémád, de az a helyzet, hogy az élsportban mindenki doppingolt, doppigol és doppigolni is fog és ezen nem lehet változtatni. Attól még megfogom nézni az olimpián a súlyemelést és le fog nyűgözni a nagy teljesítmény.
2016. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
33%
Így van, de ha a súlyemelő iszta lenne, és kevesebbel csinálná mint a danabolos Józsi a teremben, ki nézné meg?
2016. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

# 24

Jah persze így kell felfogni :D

# 23

Tudom hogy mindenki koxol és ha akarnák megállítanák ezt a kox hullámot csak nem akarják.Ha valakit el akarnak kapni azt el is kapják koxoláson!Lehet hogy pont azért hagyják hogy utána ha valakit meg akarnak szégyeníteni elővehetik koxolással :D!

De lényegre térve én nem tartom helyesnek hogy arról szól egy testépítő verseny hogy ki mennyire tud michelsen babán kinézni!És tudom mennyi munka kell koxal mert 2 ismerősöm is van aki koxol sőt van egy női ismerősöm is versenyzik!Na az a másikfele...mikor meglláttam koxos testét tetőtöl talpig bekenve barnítókrémmel azt hittem elásom magam...rémesen nézett ki!

2016. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Cortez70 ***** válasza:
46%
Erről szól a testépítés, akkor is ha neked nem tetszik. Jogod van hozzà. Nem lehet a koxolàst megállítani.
2016. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Nalátod pont ez a szomorú hogy erről szól!
2016. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Cortez70 ***** válasza:
46%
Ez van. Szomorkodj rajta ha akarsz. Megváltoztatni nem tudod.
2016. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Van így is elég mocsok a világba ezen kívül is...
2016. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Reszben szerintem igaza van a Jenonek.

A testepites szot natural szinten en is idezojelbe tennem, sot magamat is csak hobbigyurosnak szoktam nevezni, nem testepitonek, pedig tomegem az van naturalkent is, hat meg egy kis koxal mar a testepito megnevezestol sem riadnek vissza :)

Ettol meg nem degradalom le a natural "testepitoket".

De kox nelkul csak sportosabb kinezetig lehet eljutni, vagy egy kb 15% koruli tzs-al az atlagnal joval nagyobb fizikum is elerheto, de naturalkent nem lehet valaki szaraz is meg orias is.

Kiss Jenonek is kulon a szervezetehez allitjak elo a novekedesi hormont, szemelyre szabottan. Ugyanigy a profik olyan koxokat kapnak, amit az o receptoraik fel is vesznek es nem kipisilik.

2016. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!