Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Disznozsir mennyire jo...

A Disznozsir mennyire jo testepites hez?

Figyelt kérdés

Hazi disznozsir.Mivel eleg szilard ezert gondolom telitett zsir.Mennyire engedheto meg?

Valaszokat elore is koszonom.ertekelem mind1iket


2016. jan. 3. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A növényi margarin, meg hasonlók után ezt kéne a leginkább kerülni, nem épp jó.
2016. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ketogén diétában sem a legideálisabb választás, meg úgy általában az egyik legegészségtelenebb az összes zsír közül, DE ennek ellenére rengetegen alapoznak arra, hogy a zsírbevitelüket és proteinbevitel egy részét baconből oldják meg, és köszönik, nagyon is egészségesek. Őszintén szólva én nem szeretem használni, és nem is tartom jó döntésnek "kanalazni", hiába ugyanaz a zsír, jobbnak tartom, ha "benne van valamiben", legyen az akár darált hús, akár bacon, de így sem fogsz elpatkolni tőle. Ha ez adatott neked, "ingyen" van, mert falun élsz, akkor hajrá.
2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Halo.koszi a valas
2016. jan. 3. 11:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Zokat.igen,egy jo nagy tallal kaptunk,ingyen.igazabol en csak ma ennek belole,rantott hus formajaban.a rantotthus tudom h nem a legjobb etel,de finom,es igy is tobbet teszek az egezsegemert mint kb a fel sulim egyutt.koszi megegyszer.es joetvagyat.
2016. jan. 3. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Sütésre szerintem jobb, mint a napraforgó olaj. Amúgy a telített zsírok nem a legjobbak, de ha megeszel egy bödön disznózsírt, az nem a világ vége. Esetleg kompenzálhatsz némi jobb zsírral, halolajjal, lenmagolajjal.
2016. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
75%
A zsírbevitel fele legyen telítetlen. Egy része mehet a telítettnek disznóból is, nem lesz bajod tőle. De én inkább a telítetlent emelném helyedben.
2016. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Akkor egészségtelen a telített zsírok fogyasztása, ha felborul a telített-, telítetlen- és többszörösen telítetlen zsírok aránya.


A természet (jóisten, univerzum, stb. - ki miben hisz) nagyon jó rendszert talált ki, csak az emberek többsége nem rendszerben gondolkodik és kiragad egy-egy részt, amit leegyszerűsítve félremagyarázza az egészet.


Nyugodtan lehet enni telített zsírokat, csak mellette kell enni telítetlen zsírokat is, nagyjából fele-fele arányban, de mindenképpen a 2:1 arány alatt maradva (tehát legalább fele annyi telítetlen zsírt együnk, mint amennyi telítettet).

2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyél mangalica zsírt.
2016. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal jobb telített zsírforrások, igazából az egyik legrosszabb.
2016. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!