Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség/miért van...

Mi a különbség/miért van különbség a mai és a régi testépítők között?

Figyelt kérdés

Például Bill Pearl,Steve Reeves,Arnold Schwarzenegger,Larry Scott stb.(régi teszépítők) teljesen máshogy néztek ki,mint a mai testépítők pl. Alon Gabbay,Jeff Seid stb.

Ez miért van?

Szálkásabbak a mai testépítők?

Vagy talán az edzésmódszer ami különbözik?

Egyébként személy szerint nekem pl Steve Reeves teste sokkal jobban tetszik,mint egy mai Jeff Seidé.

Előre is kösui,mindent írjatok le!


2016. jan. 3. 17:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
De amúgy nyilván genetika is szerepet játszik,de ez azért még is így van,nem olyan eresek stb.
2016. jan. 3. 17:14
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
80%
Más cuccok vannak és mások az adagok is. Több olyan cucc van amivel szárazabbak tudnak lenni a maiak + verseny előtti vízhajtózás is megy.
2016. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mások az elvárások, jobbak a gyógyszerek, nagyobb a tudás a gyógyszer, tápkieg, edzés, táplálkozás terén egyaránt. Akkor is lehettek volna szárazabbak, de ez elég volt a követelményekhez.
2016. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
több féle cucc + magasabb elvárás
2016. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Más edzés is, még nem voltak lábgépek stb.
2016. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
De amúgy tökjó, hogy igazi testépítőket hasonlítgatsz össze jútúbos homokládákkal. Legalább hasonló kategóriát válassz már napjainkból is. Nem emlékszem, hogy ezek a melegek indultak volna Mr Olympián pl. :)
2016. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nem voltak lábgépek"

Ez nagyon meghatározó. [link]

2016. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg "magasabb elvárás"? Te mégis mi a szarról beszeltek de konolya. Arnold régi fizikumához képest ez a ratyi seid gyerek egy magasabb szint nektek?:D na ne vicceljünk már de tényleg
2016. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én a kérdésre válaszoltam, alapból said nem bodybuilder, tudtommal mensphisique versenyen indult, ami más kategória. én egy arnold - phil heath összehasonlitásra gondoltam.
2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. Mindkét gyökér busique kategóriás, kamunaturál. Vicc
2016. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!