Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség/miért van...

Mi a különbség/miért van különbség a mai és a régi testépítők között?

Figyelt kérdés

Például Bill Pearl,Steve Reeves,Arnold Schwarzenegger,Larry Scott stb.(régi teszépítők) teljesen máshogy néztek ki,mint a mai testépítők pl. Alon Gabbay,Jeff Seid stb.

Ez miért van?

Szálkásabbak a mai testépítők?

Vagy talán az edzésmódszer ami különbözik?

Egyébként személy szerint nekem pl Steve Reeves teste sokkal jobban tetszik,mint egy mai Jeff Seidé.

Előre is kösui,mindent írjatok le!


2016. jan. 3. 17:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem régen hasra nem voltak szétgyúrva,jó azért nyilván kockás volt a hasuk,de nem olyan,mint a mai magukat mutogató b*zigyerekeknek.És a mellizmuk felső része jobban meg volt dolgozva.

Amúgy bocs hogy Saidet hozzam fel példának én nem tudok sokat róla,de nem is érdekel igazából,mert nem bírom a stílusát ott nyújtogatjaa nyelvét pózolgatás közben,nem úgy mint Arnoldék,akik normálidan tudtak pózolni

2016. jan. 3. 22:17
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Bocs hogy Seidet hoztam például,csak ő jutott eszembe,mert épp tegnap láttam róla egy videót.

És tudjátok borzasztó volt hogy ott b*zigyerek módjára nyújtogatja a nyelvét,miközben pózolgat és járja az utcát mintha ő lenne a nemtomki.


Szerintem az is különbség,hogy hasra pl annyira nem gyúrta szét magát Arnold jó nyilván kockás volta hasa,de nem ennyire mint ezeknek meg nem is volt ilyen szálkás,eres hasa.

Másik,hogy mellre talán jobban ki voltak dolgozva,és ha rákersetek Steve Reeves-re ő például csak a szép férfias formára edzett nem ilyen brutália állat volt mint manapság sokan és tényleg olyan testt rendelkezik amelyet mindenki meg irigyelne de azért az ilyen kigyúrt szétkokszolt állatok(most itt nem seidre gondolok,habem aki nála sokkal izmosabb) már elég undorítóak (szerintem)

2016. jan. 3. 22:27
 13/17 A kérdező kommentje:
...ja és ők tudnak normálisan pózolni,nem ilyen b*zigyerek mófjára,nyelvnyújtogatás,hajigazgatás stb
2016. jan. 3. 22:29
 14/17 Cortez70 ***** válasza:
Ez meg ízlés dolga, hogy kinek milyen forma tetszik, ezen nem lehet vitatkozni. Nekem egy Lazar Angelov forma az etalon, azzal már kiegyeznék, de ahhoz újra kellene születnem hasonló genetikával.
2016. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes Angelov teste, de nem lenne elég újászületned, kéne bőven cucc is hozzá meg filcből csináltatnál szakállat :D :D
2016. jan. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván, de cuccot így is tudnék szerezni, az nem gond. Lóvém is van rá. A genetika hiányzik.:)
2016. jan. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
arnoldék idejében a has csupán azért nem látszódott annyira, mert nem voltak olyan szárazak. az meg hogy jobb volt a felső mell az hülyeség, ez ink genetika kérdése.
2016. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!