Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arthro Guard Liquid jobb,...

Arthro Guard Liquid jobb, mint a tablettás változata?

Figyelt kérdés
Hónapok óta érzékeny a térdem, néha fáj is, ezért szeretnék valami ízületvédőt szedni. Régebben már szedtem a tablettás változatot, igaz, hogy a napi 3 szem helyett csak 2-t, de nem vettem észre, hogy használt volna. Azóta abbahagytam az edzést is, de így sem lett jobb a térdem. Van véleményetek a folyékony kiszerelésről? ( azt hozzátenném, hogy a nagyobb térdfájdalom azután jelentkezett, hogy megittam egy üveg scitec collagent, aminek elméletben használnia kellett volna).

2016. jan. 4. 13:41
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
A felszívódása gyorsabb lehet és esetleg hatékonyabb is. De ki kell próbálni, kinek mi válik be.
2016. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tablettás ár/értékben jobb.
2016. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a kollagéntől kezdett el jobban fájni. Egyébként igen, a folyékony jobb valamennyivel.
2016. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem valamilyen szinten hozzászoktak az ízületeim a plusz kollagénhez, amíg használtam, és miután abbahagytam, valamiért nem termelődik már magától elég. Legalábbis én így érzem.
2016. jan. 5. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bro science haver.
2016. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!