Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt érdemes...

Melyik tömegnövelőt érdemes választani?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, boxolok a versenysúlyom 65 kg, de nekem ez nagyon nem elég, nem akarok vitát arról, hogy miért nem éri meg a kreatin meg lassabb leszek tőle. Már döntöttem. Melyik az a márka ami viszonylag jónak mondható, illetve mellé fehérjét hogy érdemes szedni ?


Heti 3x fogok konditerembe járni +1 kardiót tervezek.



2016. jan. 4. 15:12
 1/10 Glacierous ***** válasza:
Nem érdemes tömegnövelőt venni.Fehérjét plusz ch-t érdemes.
2016. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Glacierous ***** válasza:
A tömegnövelő csak egy cukorkupac.Az étrendtől fogsz hízni.
2016. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy monohidrát meg akármilyen szar protein, mert az a ketdőket hű de megdobja. Akkor azt felejtsem el ?
2016. jan. 4. 16:02
 4/10 Cabelas_xD ***** válasza:
Egyszer is egy tömegnövelő étrendet kell összeállítani. A turmixokat(tömegnövelőket) egyenlőre hanyagold, egyszer is az étrendedet próbáld rendbe rakni. Nem csak ezektől kell várni sikert.
2016. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cabelas_xD ***** válasza:
Igen felejtsd el, először egy vitamin szerezz be( Mega Daily One , Multi Pro Plus) majd ezután csak a fehérjékkel.
2016. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Glacierous ***** válasza:
Ezek csak kajk,nem csodaszerek.Az izmosodáshoz kell egy bizonyos mennyiségű fehérje.Az étrendkiegészítő csak abban segít,hogy ezt elég.A tömegnővelő meg csak egy zsák cukor,minimális fehérjetartalommal.
2016. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cabelas_xD ***** válasza:
De ne legyünk gonoszak, válaszoljunk a kérdésedre. Ha tömegnövelőt akarsz venni, én a Volumass 35-öt venném, amire nem lehet mondani, hogy cukorzsák :D Szerintem ez bőven elég
2016. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0,5 gramm/testsúlykilogramm fehérje+szinhidrát, fele gyors, fele lassú felszívódású (pl dextróz+zab).
2016. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tap bela ***** válasza:

Ha tömegnövelőt szeretnél venni akkor olyan dizájnert válassz, amiben mondjuk ez a három alap megtalálható.


whey koncentrátum

malto

creatin monohydrát


a fehérje / ch arány nál pedig figyeld hogy legalább 30/70 arányban legyen a termékben.


Az MHN 4kg-osban 35%-os a fehérje arány + 5g/adag creatin is van.

Ezt meg tudod vásárolni 8.990Ft-ért szállítási költséget nem kell fizetned.


Javíthatod a tömegnövelődet, ha veszel L-glutamint 5.990Ft/kg áron és 5-10g-ot még teszel minden adagba. Továbbra is ingyen kiszállítják sőt még egy bodys nyakláncot is küldenek neked ajándékba.

2016. jan. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tap bela ***** válasza:

Fehérje választásánál első szempont, hogy ha lehet állati eredetű legyen, hozzáadottan ne tartalmazzon valamilyen cukor fajtát vagy egyéb olyan anyagokat, amelyeknek semmi köze a valódi fehérjéhez, egyedüli ok amiért benne van mert nagyon olcsó, és az ízhatás fokozható vele.


MHN 3kg, ami 10.000Ft/3kg, a whey koncentráumon ami 80%-os és instant kívül az íz van benne. Tehát semmi más. Ingyen kiszállítják. Ha megoldható, akkor én vennék mellé BCAA 8.900Ft/kg, és mondjuk edzésed előtt 15g fehérje 10g BCAA arányban innám 40 perccel előtte.

2016. jan. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!