Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítségét kérnék tőletek...

Segítségét kérnék tőletek edzés szempontjából?

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves fiú vagyok. Jó erőben 75 kg-al és 173 cmel. Van rajtam kis felesleg is és izom is. Nincs kocka hasam mert híztam elég sokat mióta van barátnőm. Elszeretnék kezdeni edzeni de sajnos nem értek az edzéstervekhez. Tudnátok nekem segiteni? Genetikailag lettem testesebb meg persze a sok favágás dinnyézés stb... Kicsit szeretném magamon növelni az izomzatot is a felesleget eltávolitani és kis kocka hasat is. Nem akarok versenyszerűen csak hobbiként.


[link]


Ezt néztem ki. Nem akarok nagy testes izmos lenni csak hogy azért ne úgy nézzek ki mint aki elhanyagolja magát. Értitek hogy értem :)

Szerintetek ez jó?


2016. jan. 4. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A halado es a kezdo edzesterv nem abban kulonbozik, hogy a haladoval jobban fejlodsz. Most akarod kezdeni akkor miert nem kezdo tervet nezel?
2016. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert nem elhanyagoltnak tartom magam. Sportolok ez mellett fizikai munkát is végzek elég sokszor.
2016. jan. 4. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván sokat jelentene, ha tudnánk, hogy milyen sportról van szó, de ettől függetlenül még neked is feltehetőleg vannak izmaid és izületeid, amik nem úgy lesznek igénybe véve, ahogy eddig voltak. Ez pedig sérülésveszélyes. Ha csak 1 hónapig is csinálod, de akkor is tarts egy kisebb teljes testes átmozgatást.
2016. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A cikk bevezetőjében le van írva a lényeg.

Az nem számít, hogy ilyen-olyan fizikai munkát végzel mellette.

2016. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!