Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen táplálékkiegészítőt...

Biohazardxxx kérdése:

Ti milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

82 kg vagyok nem sok pici zsír vam pocakon de az alakommal megvagyok elégedve viszont egy picit szeretnék még nőni. Olyan 85-90 kg között szeretnék mozogni súlyban.


Kaja: fehérje 2g/tskg Ebből 50g tejsavó koncentrátum,izolátum) szénhidrát 3g/tskg. Ehhez még edzés után 50g komplex szénhidrát.

Vitaminok, L-carnitin megy Most lett vége a kreatin kúrámnak. 1kg-os csomag elment...


Próbálkozzak egy volumass 35-el vagy Trans-x vagy mitől tudnék még pár kilót felszedni zsírosodás nélkűl? Ha valakinek van valami bevált jó cucca nyugodtan mondja....


Zsirosodni azért nem szeretnék tulzottan mert street workout gyakorlatokat szeretnék csinálni mellete megy az edzés rendszeresen.



2016. jan. 6. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Edzés után MHN Protein 3 kg 10.000 Ft. Mehet bele egy kanál SuperCarb Fast, ha gondolod, az valami 1.100/kg. De célszerűbb lenne növeli egy kicsit a ch-t, vagy valami esszenciális zsírt bevetni. Üveges lenmagolajat jó áron kapsz, napi 15-20 g mehet.
2016. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

MHN Protein 3 kg van itthon meg bioteches izolátum is ezeket tolom folyamatosan.... SuperCarb Fast is megy minden edzés után. Lenmgaolaj az miért is jó nekem? izületekre vagy csak a zsír pótlására? vitamincsomagban van 1000mg halolaj kapszula de gondolom az akkor kevés. Kókuszzsírral főzök mindent de gondolom az az eszenciális zsírsavakat nem potolja...

Mennyire emeljem meg a szénhidrátot? 4g az elég?

2016. jan. 6. 22:44
 3/11 anonim válasza:
Én kreatin kùra utáni szünetre hogy az erő megmaradjon, egy HMB-Beta alanine kombot ajánlanék.
2016. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én őszintén mondom, hogy szerintem nagy hülyeség ez a táplálékkiegészítő ipar 80%-a :) Ezt úgy mondom, hogy kb. szinte egy évtizeden keresztűl kb. minden táplálékkiegészítőt kipróbáltam, sőt :)


Micsoda van a maradék 20%-ban ? Egy ütős multivitamin csomag, ami ténylegesen tartalmaz mindent. Edzés utáni gyors felszívódású fehérje + szénhidrát, bár van mikor kívánok valami édeset használok, de inkább kaja.


Kreatin amit tudok még támogatni, legalább egy jó 2 hónapos kúra, kombinálva Beta-Alaninnal, elég jó páros :)


Ha sok pénzed van, mehet egy edzés előtti pörgető, ami odatesz mentálisan, mint fizikailag, hogy jobban menjen az edzés.


Hidd el ha van rendes étrended, nem kell semmi más fogsz fejlődni rendesen, diétában is ha beviszed a megfelelő fehérjét és játszol a szénhidráttal, garantálom, hogy nem lesz szükséged BCAA meg Glutamin és egyéb ilyens dolgokra.


Nagyon sokat lehet játszani az étrdenddel, hogy bizonyos időkben kedvezz a fejlődésnek, sőt az edzéssel, kardióval is. Rengeteg dolgot meg lehet oldani, ezt tapasztalatból mondom. Akinek van kis esze és edz legalább 10-12 éve, az tudja :)

2016. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Ne vegyél kész tömegnövelőt. Szerintem is külön proteint vegyél és ahhoz tegyél edzés után gyors ch-t, nem sokat. A multivitamin meg alap. Pl egy multi pro. BCAA, Glutamin nálam diétában megy.
2016. jan. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged több, illetve más kiegészítőre, ha nem növekedsz a kajádon kell emelni.
2016. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ami nálam alap: multi, c-vitamin, omega-3, fehérje. A többi időszakos, tömegelésnél általában ennyi, diétánál belép glutamin, bcaa.
2016. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lenmag, halolaj, stb azért jó neked, mert az esszenciális zsírok kellenek a szervezetednek, szívednek, érrendszerednek, de a hormon termelésedhez is az kell.
2016. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget.

Most ért vége a kreatinkúrám és mondhatni kicsit feltöltött de el lett cseszve a kúra mert korházba kerültem közben igy ahol abbahagytam onnan folytattam és mire kezdett megint hatni pont elfogyott....


Esetleg egy glutamin vagy bcaa nem lenne hatásosabb?

2016. jan. 7. 19:42
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem. Azok inkább diètànàl segítenek.
2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!