Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni hasra,...

Elszeretnék kezdeni hasra, combra edzeni. Az étkezéssel lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Csak olyan ételeket fogyaszthatok amiben sok fehérje van?

amellett lehet "normális kaját" is ennem? vagy csak azokat amik fehérjét tartalmaznak?


2016. jan. 7. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A napi összbevitelben kell meglennie a megfelelő mennyiségű fehérjének, habár én mindig furán nézek azokra, akik csak ebédkor esznek valamirevaló fehérjét, azt azért nem úgy kell. De ha mondjuk a sok étkezésedből a 2. nem fehérjedús s nem is edzés után van, az nem hinném, hogy ártana. Ahogy neked jó.

Én mindig eszem jelentős mennyiségű fehérjét, de nekem speckó életmódom van és 2 étkezésem :D


Rengeteg normális kajában van sok fehérje egyébként. Én nehezen is képzelek el olyat, amiben nem, a lekváros tészta nem az én világom :D (A bonbon pedig nem normális étel. Bár a lekváros tészta sem annyira, de erről lehetne vitázni.)

2016. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula, keress rá, ingyenesen letölthető könyv. Nem hosszú, az étrendes részt olvasd át, de a többit sem árt. :)
2016. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!