Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 16 évesen "tisztán...

Szerintetek 16 évesen "tisztán" lehet teljesíteni 75 kg-os testsúllyal 130-135 kg-ot fekvenyomni? Mondjuk 2 év edzés után?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem de lehet létezik ilyen csodagyerek.
2016. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Páran szerintem képesek rá, de ez tényleg ritka 16 évesen.
2016. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl soknak megy, nehéz kategória. 16 évesen jó esetben van 2 év edzésmúltja, alapból 75 kilósan nem sokan nyomnak 130 kilót, de lehet ilyen is.
2016. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán 100 ba belenyomhatsz párat, de 135 keveseknek menne
2016. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En lattam a gyereket, 120-ba 2-3 megy neki. De hidalva csinálja, megvugy nyom mint a versenyzők. En is úgy nyomok, nem tudok nem hidalni, ha egy kissé, de akkor is.
2016. jan. 7. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez powerlifting szint. Nagyon ritka az ilyen eros fiatal. Talan szazbol vagy ezerbol egy, de elofordulhat. Koksz nelkul is, ugyanis beszeltem egy idos tanarral aki fekvenyomo versenyre keszitett fel gimnazistakat, es meselte az eredmenyeket. O az elmondasa szerint csak koksz nelkul edzette a fiatalokat. Sajnos reszletesen nem emlekszek mar az eredmenyekre...:-/
2016. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!