Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testsúllyal eddzők! Calistheni...

Testsúllyal eddzők! Calisthenicezek és fegyencedéssel kezdtem. Ez a fejlődés szerintetek mennyire jó?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja kezdtem el.


húzódzkodás: 5.lépés

fekvőtámasz:6.lépés

guggolás:8.lépés

lábemelés:4.lépés

híd:4.lépés(?)

kézenállásban fekvő:3.lépés


Ez szerintetek jó teljesítmény?



2015. júl. 29. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem csináltál semmit, akkor az.
2015. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre jó. :) Mondjuk én hülyén csináltam. Fekvő nagyon nem ment, csak arra edzettem. 94kg-val is ment 40fekvő egyszerre , húzódzkodás meg 4db...:/ Az elején még nagyon jól fejlődik az ember. El kezdtem futni 10 perc után végem volt. Aztán egy jó pár futás után, azt vettem észre 3x annyit csinálok és még bírom... Szóval jó lesz az csak edz keményen. Sok sikert kívánok a továbbiakban is.
2015. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm viszont!:)

Amúgy előtte is edzettem, kb 3 hónapot de nem rendszerszerűen, csak felüléssel és fekvőtámasszal. Annak pedig nem volt sok haszna:S


Ment a zöld pacsi:)

2015. júl. 29. 13:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Nektek amúgy van étrendetek? Az sokat számít?
2015. júl. 29. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az étrend számít a legtöbbet legyen benne bőven fehérje és ha tömeget növelsz szénhidrát is, de lehetőleg összetett ne pedig gyors felszívódású. bár ha nem vagy hízékony mehet a gyors ch is kenyér stb... de ne vidd túlzásba azokat mert sok zsír is felmehet ha a genetikád endomorf vonásokkal rendelkezik. amúgy a saját testsúlyos edzés még nem válik könnyűvé a saját súlyod nagyon hatásos nekem attól lett meg a formám és a tömegem is. szálkásításnál is bevált e emellett súlyzós edzéseket is végeztem megfelelő edzésterv mellett. nálam a fekvőtámasz táskába súlyokkal, növelve a terhelést húzódzkodás szintén táskába rakott súlyokkal bevált. nagyon szép formám lett tőle hónap alatt.
2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs étrendem, de így is haladok.
2015. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez a fejlődés. További sok sikert :)
2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)


És valaki esetleg tudna nekem írni vagy linkelni, ilyen étrendet csak testsúlyos edzéshez? Vékony testalkatú vagyok. Nem hízok(hál' Istennek:D). Viszont egyáltalán nem tudom, hogy néz ki egy ilyen.

2015. júl. 29. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 2.5 hónapja kezdted, hogyan tarthatsz a guggolás 8.lépésénél? Sokkal lassabban kellene a szinteket venned. Először ezt kellene rendbe tenned. Továbbá a callisthenic a saját testsúlyos edzésforma hivatalos neve, ami valójában a hangzatos fegyencedzés
2015. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9-es!


Valójában már simán guggolok fél lábbal teljesen is, csak egy lépést sem ugrok át amíg teljesen be nem fejeztem. Szóval ha átugrottam volna a lépéseket már a mesterlépésnél tartanék.:) És mellette ha úgy adódik persze vádlizni is szoktam.


Még mindig kételkedsz?:)

2015. aug. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!