Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi az ideális munkamennyis...

Mennyi az ideális munkamennyiség egy héten egy izomra, hogy a legnagyobb erő és izomtömeget érjem el?

Figyelt kérdés

Legyen szó heti kettő, vagy három teljes testes edzésről.

A volumen mindig ugyanannyi lenne, a súlyt fokozatosan növelném.


2016. jan. 8. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most csak megkérlek hogy gondolkozz kicsit. Szerinted egy full kezdő, és egy 5 éves edzésmúlttal rendelkező embernek ugyanannyi kell?

Nem.

Következtetés:

mindenkinél változik hogy mennyi az ideális.


Másik: az izmaink ugyanakkorák (már nem egymáshoz izom-izom, hanem emberek egymáshoz képest: egyik ember izma-másik ember ugyanolyan izma)?

Nem.

Következtetés:

izomcsoportonként is változik hogy kinek mennyi az ideális.


Itt a kérdésedre a válasz.

Egyénenként változó, tapasztald ki te. Azt se tudjuk hogy kezdő vagy-e (egyébként kérdés alapján nyilvánvaló), vagy haladó.

Ha legnagyobb erő, és izomtömeg kell, akkor olvasd el ezt:

powerbuilder (ebook googlizz rá és töltsd le)

Le van írva benne hogy kezdőként milyen edzésterved legyen, és milyen legyen az étrended.

2016. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szintis Zoli ***** válasza:
2016. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cabelas_xD ***** válasza:
Nagyobb izmoknál, mint pl. a comb, hát, has heti 1 edzés kell, kicsi izmoknál pl. has, vádli, alkar az mehet 2, maximum 3 edzés.
2016. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cabelas_xD ***** válasza:
Bocsi elírtam, nagyobb izmoknál has helyett mell* izom jött volna.
2016. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as hallott már a teljes test edzésről?

Az heti 3 minden izomcsoporton. Kérlek ne terjeszd a butaságokat.

2016. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cabelas_xD ***** válasza:
Kedves 4-es! "Mennyi az ideális munkamennyiség egy héten egy izomra" én konkrétan erre adtam választ. A rosszindulatod kieresztése helyett megcsinálnék a helyedben néhány 3.-os szövegértés feladatot, meg egy-két fogalmazásosat is. Ha diszlexiás vagy, akkor elnézést.
2016. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt látom hogy kioktató stílusban tudsz írni, és baromságokat is tudsz írni. Azt is látom hogy nem az első hogy mind a kettőt mutogatod itt, mert nem lennél 43%os.


Remélem egyéb dolgokban is jeleskedsz, különben hivatalosan is többet ártasz az emberiségnek mint használsz minden egyes levegővétellel. Period.

2016. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cabelas_xD ***** válasza:
Látom még mindig nem jutottunk közös nevezőre, de ez legyen a legnagyobb gondod. Tudod, másban is szoktam jeleskedni mint pl. az olyan elvtelen embereknek megfelelni, mint jelen esetben te lennél. Nem értem, hogy melyik felét nem értetted annak amit leírtam, hogy a kérdésre egyféleképpen válaszoltam. Ha csak baromkodni akarsz, azt ne a Testépítés rovatban tedd, vannak erre létrehozott szórakozóhelyek is.
2016. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 - palilaci - ***** válasza:
cabelas ne itt terjeszd a bemagolt testepito dogmakat. 77es leirta a tutit.
2016. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De neked is jol megy a szövegértés cabelas, mert a kerdezo munkamennyiseget kerdezett, nem edzésgyakoriságot
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!