Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet eltávolítani ezt...

Hogyan lehet eltávolítani ezt a fajta húzódszkodó rudat? SOS

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek ezt a fajtát, amit nem kell se szerelni, se semmi, csak kitekerni és így befeszül az ajtókeretbe.


Az a baj, hogy berögzítettem és úgy áll, mint a cövek, meg sem bírom eltávolítani, a szüleim meg nemsoká jönnek haza.


2016. jan. 9. 13:33
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, erről a termékről van szó (nem pont ugyanez a márka, de egyébként teljesen ugyanaz):


[link]

2016. jan. 9. 13:34
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Középen vissza kell tekerni, nem tudod máshogy.
2016. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy középen vissza kell tekerni? Ez nem értem...
2016. jan. 9. 13:36
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Úgy feszítetted be, hogy kitekerted a teleszkópos részt. Most meg visszafelé tekered és kilazul.
2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom, de meg sem mozdul. Olyan mintha oda lenne hegesztve.
2016. jan. 9. 13:44
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Akkor jól beszorítottad. :(
2016. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Huhh, nagy nehezen sikerült, köszi.

Az volt a baj, hogy betekerni kesztyűben tekertem, az edzés végeztével kitekerni meg már csupasz kézzel, oszt csúszott a kezem mint állat.

2016. jan. 9. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Kenj egy kis étolajat oda ahol találkozik az ajtókerettel, hagyd kicsit szétterjedni, és kocogtasd ki.
2016. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább tekerd be így és legyen szarabb kiszedni, minthogy leess edzés közben.
2016. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az embereket amikor nem használják az agyukat. Segítek rajtad, de csak azért mert g..ibuta vagy, és engem az anyukám arra tanított hogy segítsek a súlyosan értelmi fogyatékosokon.


Be van szorulva, és nem tudja kicsavarni? Egy két csepp olaj a tapadó rész tetejére, és le fog jönni. Utána NYILVÁN lemosod a kib...ott olajat mindenhonnan!!!!!

Hol élsz te barlangba hogy összekened a lakást, és úgy hagyod? Meg az edzőfelszerelést ami a tapadási súrlódás elvén működik alapból?


Hú de fel tudom húzni magam az agyatlan barmokon.

2016. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!