Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kora reggel lábaztam,...

Ha kora reggel lábaztam, akkor délután, este egy könnyed séta ront bármit a regeneráción?

Figyelt kérdés
Kb 30-35 perc.
2016. jan. 10. 08:22
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
55%
Nem ront semmit, mehet simán.
2016. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váladzt! Még egy kèrdés: annak lehet alapja, hogy ha lábnak van egy könnyed séta, kevésbé van izomlázam másnap? Mert tapasztalatra ezt érzem, persze most nem egy kemény kardióra gondolok. Ha igen mi az oka?
2016. jan. 10. 08:54
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
55%
Segíti a séta a regenerálódást, mivel a kissé felpörgetett vérkeringéssel a tápanyagokat is hamarabb juttatod a sejtekhez.
2016. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán mehet. Én egy időben gyalog mentem edzés után melóba, kb 30 perc séta volt soha nem zavart semmiben.
2016. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy szerdán pihenőnapon (kedden volt láb) és a shool-ba egymás után volt 2 tesi. Na most nem hiszitek el de mind a kettőn sprintelni kellet meg nyomtunk intervallumot is. NAGYON kivoltam.
2016. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
53%
Én van úgy hogy lábedzés után még este focizok. Annyira nem esik mindig jól, de mégis a lábam elég komoly így is, nem fogy el róla a tömeg. :)
2016. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Nem kell tolószékbe ülni utána egy hétre. :D
2016. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!