Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb? Ha minden nap...

Melyik a jobb? Ha minden nap edzek, vagy ha kétnaponta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan 16 éves leszek, és egy ideje már szoktam itthon edzeni 2 darab 10kg-os egykezes súlyzóval. Az lenne a kérdésem, hogy mivel az időmbe belefér, így érdemes edzeni minden nap vagy nem? Mert annyira nem érzem megterhelőnek, hogy ne tudjam csinálni, és ha nem egészségtelen, akkor csinálom szívesen minden nap, de ebben nem vagyok biztos, szóval gondoltam megkérdezem.

2016. jan. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Regenerálódni is kell az izomnak, olvass utána.

Ha izmot akarsz növelni és normálisan edzel hozzá, az azért igényli a pihenést. Nem véletlenül nem szokás edzeni mindennap (persze mozgás jó, ha van, gyalogolni vagy biciklizni mehetsz mindennap :D).

2016. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőknek heti 3 teljes testes edzés legyen. Olvass: google: sárga kapszula pdf.
2016. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miből áll egy edzésed?
2016. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!