Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Etrend, Heti sport tevekenyseg...

Etrend, Heti sport tevekenyseget osszeallitasat kernem!? (Bovebben lent! )

Figyelt kérdés

Udv,az lenne a keresem hozzatok,hogy rakjatok ossze nekem egy normalis etrendet,sport tevekenyseget(PL:Hetfo:Futas,stb..Kedd:Sulyozas,es mibol mennyit)


Izmosodni szeretnek,mivel vekony testalkatu vagyok,rendszertelenul eszek,a hust nem igazan kedvelem..

Viszont elhataroztam magam,hogy megerosodok mindenkepp...

Proteint azt szedek mar kb 3 hete sulyoztam(evezogepesztem minden nap kb 40 50 percet..)

Viszont szerintem tobb kene meglatszodjon mint ami eddig ram rakodott...,ezert kernelek meg titeket,hogy segitsetek...

Meg amugy is az evezogep jo testet epiteni?

Sulyom az van egy 7KGs..

Sport terembe nem szeretnek menni.(Kertes hazban lakunk,szoval meg lehet oldani a huzockodast,futast,meg hazilag barkacsolt valamiket is...)

Elore is koszi,mindenkit pontozok.!



2016. jan. 12. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg annyit fuznek hozza,hogy bemelegiteni erdemes elotte?.
2016. jan. 12. 17:27
 2/10 A kérdező kommentje:
3hetig,nem hete*
2016. jan. 12. 17:28
 3/10 Cortez70 ***** válasza:

Így nem sokra mész. Evezőgéppel inkább az állóképességed növekszik, izmos nem leszel. Mielőtt valaki beszólna, hogy izmosak az evezősök: ők is edzenek keményen súlyzókkal is alapozásnál.

A 7 kilós barbisúlyzó sem elég minden gyakorlathoz. Elég lehet oldalemeléshez, de hátazni, lábazni kb lópikula.

Menjen minden másnap saját testsúlyos edzés és kiegészítheted súlyzóval. Pl fekvőtámasz szélesen és szűken,, tolódzkodás, húzódzkodás szélesen, guggolás, bicepszezés súlyzóval, vállból nyomás súlyzóval, hasprés.

Mindenből 3-4 sorozat amennyi megy.

+ heti 3-4 kardioedzés: kocogás, bicajozás, lépcsőzés. Jöhet ide akár egy kis evezőgépezés.

Kaja: tömegnövelő étrend kell: napi 2g x ttkg fehérje (70 kilós embernek tehát kb 140g naponta), 1g x ttkg zsír és annyi ch, hogy tudj izmosodni. Ez kb 3-5g x ttkg, ki kell tapasztalni. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet: google: sárga kapszula pdf.

2016. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es naponta kb mennyi idot erdemes erre szanni?
2016. jan. 12. 17:42
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
kb 60-80 perc között legyen a súlyzós/saját testsúlyos edzés. A kardio pedig lehet intenzívebb 20-30 perc, de az más napokon, mint az erőedzés.
2016. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Irnal nehany tomegnovelo etelt?

Rizs,hus,tojas(feherje vagy sargaja?),kb ennyi van?

2016. jan. 12. 20:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ott a google,most jut eszembe
2016. jan. 12. 20:48
 8/10 Cortez70 ***** válasza:

Nem csak ettől lesz tömegnövelő étel, hanem mennyiségtől is. Kalória pluszt kell elérni. Ezek fehérjeforrások: hús, tojás, túró, fehérjeporok.

Szénhidrát is kell: zab, tk kenyér, rizs, krumpli, tészta, stb.

Zsír is kell: magvak, lenmagolaj, oliva, halolaj, stb.

És ezekből annyi, hogy tudj növekedni.

2016. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok,hust annyira nemszeretem,gyumolcsbol tobb kgt megtudok enni viszont

Zsirtol viazont mar mar undorodom,kiveve a szalonnat,zsiros kenyeret.

Szoval szerintem ilyen etrend mellet 1nap utan is lathato az eredmeny xd

2016. jan. 12. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Magvak alatt mit ertettel?

Dio?

2016. jan. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!