Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Disznó hússal is lehet diétázni?

Disznó hússal is lehet diétázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, otthoni koszttal is lehet diétázni? Gondolok itt: Disznóhús,valamikor csirke stb...


Feltételezzük követtem a napi kalória bevitelemet, meg van a heti egy kg fogyás akkor így is jó lehet? Fehérje min 80 és max 120-130g között lenne 89kg-hoz. Mindig így ingadozna a fehérje, ch és zsír...


Itt egy kép szóval innen indulva, és ez lenne a cél. Fél év alatt lehetséges lenne?


KÉP:

[link]



2016. jan. 12. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
H kalória mínuszban vagy fogyni fogsz, de ha kevés a fehérje izmot buksz. Képet nem nyitja meg.
2016. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kevés a fehérje, 2g/tskg kell naponta. A disznóhús nem jó, mert mire annyit ennél belőle, hogy meglesz a kb. 150-200g fehérje, addigra rohadt sok zsírt is beviszel vele.
2016. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De ez attól is függ, hogy milyen disznóhús, pl. a bélszín az tök jó.

Nézd meg, itt egy táblázat:

[link]

2016. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez tök jó kis táblázat!

Többnyire csirkemellet kellene enned diéta idején, esetleg halat, de ha néha eszel a szárazabb (zsírtalanabb) disznóhúsból, belefér az is, főleg salátával vagy zöldségkörettel.

2016. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálunk inkább ezek a zsírosabb részek szoktak lenni. De én a zsíros részét, nem nagyon szoktam meg enni. Szóval én le szedem róla. Tojás is menne rendesen. 1. Nem hinném hogy húú de sok mindent veszíthetnék, szerintem nincsen rajtam olyan sok izom amiből, veszíthetnék. Legalább is nekem ez a meglátássom.
2016. jan. 12. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:

A 80g fehérje azért igen karcsú, lássuk be.


Mivel a ketogén diéta is igen jó szálkásításra, nem lehet gond az kis húsbeli zsír :D. Persze hogy a sok ch, sok zsír nálad mit okoz, azt nem tudhatom. Bár azzal is lehet szálkásítani, az világos, az izomvesztés minimalizálásához pedig inkább a megfelelő fehérjebevitel, megfelelő edzés, nem túl nagy kalóriadeficit kell.


A sima disznóhús pedig nem is nagyon zsíros. Sosem értettem, miért tartják annak.

2016. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

#3 A bélszín az nem disznó! :-O Az a szűzpecsenye.


A zsírt nem tudod leszedni, mert az a "bele van szövődve" a húsba, a rostok között.

Amúgy szárazabb disznóhusival, pl karajjal, vagy szűzpecsenyével szerintem akár diétázni is lehet, de ez egyénfüggő, lehet, hogy neked sok lesz a zsírtartalma, majd meglátod. A rövidkarajban is háromszor annyi zsír van , mint a csirkemellben pl.

Az a fehérjemennyiség viszont biztosan kevés lesz.

2016. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

-> Sertésbélszín

Nézd meg a táblázatot

2016. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem. Attól még hülyeség. Pulykarostélyos recept is van a neten, mégsem létezik olyan, hogy rostélyos pulykahúsból.
2016. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Basszus ember, van ahol így nevezik, vidéken rokonok is így hívják, ki a fenét érdekel, kell ezen kötekedni?
2016. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!