Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagyon izomláz van a...

*Glissade* kérdése:

Ha nagyon izomláz van a vádlitokba és elmentek mondjuk vásárolni. Titeket is megbámulnak az emberek sétálás, vádli nyújtás, legugolás, székről felállás stb. közben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 19:45
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Nekem a Biológia, kémia, irodalom, történelem, tánctöri volt az 5 kedvenc tantárgyam.

A biosz az ment és tudtam, hogy 4-5-ös leszek. Irodalomból a legjobb voltam az osztályban. Kémiából a tanár kedvence voltam. A Töri kemény volt de nagyon jó volt a tanár, ráadásul testépítő.

A tánctörit egy hülye pi.csa tartotta, de az meg nagyon érdekelt, ezért jó voltam belőle.

2016. jan. 13. 20:50
 22/46 A kérdező kommentje:
Zenetöriből meg olyan volt a tanár hogy "megfelel a 4-es?", még ő kért elnézést ha rossz jegyet adott. :))))
2016. jan. 13. 20:54
 23/46 anonim ***** válasza:
:DD a Nekem a tesi tanár megszólal: "Ó hát én ha nyomnám a napi 20 fekvőt meg az 50 felülést már indultam volna body versenyen". Kb. szóról szóra ezt mondta:D. (és full komolyan beszélt) Ezután már nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek!? :DD Feldobta legalább a napom.
2016. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Nekem*
2016. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Cortez70 ***** válasza:
Napi 20 fekvő... kemény az ember,mint a kád széle. ;)
2016. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Nekünk tömzsi tanárnőnk volt, aki minden órán elmondta a matek tagozat többnyire nem valami atletikus 10 lánytanulójának (s még többnyire alacsonyak is voltunk), hogy ő a hosszú combú lányokért van oda...

Nem néztem ki belőle a világon semmit. Volt pár tanár, aki nem értett a saját tárgyához se, de minket majdnem mind utált, azóta sem értem, miért.

8-an kaptunk karót futásból egyszer... A kedvemért pedig levitték a magasugrás kettes szintjét 90 centire... De meglett :D

Utálok reggel 7-kor tesizni, olyankor én csak aludni szeretek azóta is.


Kicsit onabb: az egy dolog, hogy én még nem nevezem edzésnek azt a kis hozzám mért csöppet, amit csinálok, de vádliban szinte sosincs izomlázam. Talán a sok túrázás régebben, vagy egy rendes vádlizás az máshogy terheli?

2016. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
20 rendes fekvő nekem nem is megy egyszerre. :(((
2016. jan. 13. 21:14
 28/46 Cortez70 ***** válasza:
Rendes vádlizástól lenne. Nekem most is van, pedig edzek 30 éve.
2016. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Nekem általános iskolában volt utoljára tesi órám. Középiskolában "képesség fejlesztésnek" hívták és rohadt kemény volt!

Kb. a tanártól is mindenki rettegett, ha ő be ment megnézni bármelyik táncórát, mindenki mint a kisnyúl csinálta, amit kell. :D :D :D

2016. jan. 13. 21:19
 30/46 anonim ***** válasza:

Én Gliss-t vékonynak és karcsúnak képzelem el és olyasmi csajnak aki nem követi a divatot. No smink, no hajfestés, no tetkó, max. egy peace szimbólum a kézfejen meg egy-két hippi jelképpel ellátott ékszer (no offense). :D


Nálunk fizikából a tanár mindig azt mondta, ha valaki lenyom 50 fekvőt, majd csak jövő héten írunk dogát. Fizika érettségin meg megkérdezte melyik tételt akarjuk, sorba rendezte és mindenki azt kapta, amit akart. :D

2016. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!