Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagyon izomláz van a...

*Glissade* kérdése:

Ha nagyon izomláz van a vádlitokba és elmentek mondjuk vásárolni. Titeket is megbámulnak az emberek sétálás, vádli nyújtás, legugolás, székről felállás stb. közben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 19:45
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Néger eltaláltad. :)

Bár sminkelni néha szoktam, ha pl. olyan helyre megyek.

De edzeni SOHA nem megyek sminkben!

2016. jan. 13. 21:36
 32/46 A kérdező kommentje:

Ojjj- Ojjj de rossz ha megyek:(((

Fáj a vádlim... és nem találom a lóbalzsamot.;(

2016. jan. 13. 21:40
 33/46 A kérdező kommentje:
Sőt, már akkor is fáj, ha meg sem mozdítom. :(
2016. jan. 13. 21:49
 34/46 anonim ***** válasza:
akkor vegyél vissza az edzésből
2016. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Véletlen volt. :)
2016. jan. 13. 22:03
 36/46 anonim ***** válasza:

Én is mára hevertem ki a múlt csütörtöki vádlit. :) Egy ideje hanyagoltam szegényt. Kissé robotzsarus/bádogemberes mozgásom volt.

Ez az egyetlen izom, amiben rendszeres edzéstől is izomlázam van. Máshol nagyon le kell gyilkolnom magam. Most 10x10-eket csinálok, és az első után volt mellizomlázam, a második után már nem. Most viszont lett hátban, ahol életemben másodszor sikerült elérni.

2016. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

ÚÚ kipróbáltam a Goldban a Hoist álló vádli NAGYON BRUTÁLUL gyilkolta a vádlim nagyon kemény volt.

itt van: [link]

Eskü szerintem szerelmes lettem ebbe a gépbe.:D

Na mentem csiccsantani szevasztok.

Just do it!!

2016. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Szerintem Gliss szőke, középhosszú és göndör hajú. Fogalmam sincs miért gondolom ezt, valahogy mindenki nevéhez társítok egy megjelenést, vagy a név, vagy az írásmód kinézete alapján. Gondoltam nála biztos a ~ - jelek miatt a nevében, aztán most nézem, hogy nem is az van, hanem csillag. Na mindegy. Megyek vissza mosni.
2016. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Én is a heverési korszakomat élem, valahogy a január nekem is új lendületett adott. :D

Vasárnap (hétfő), a széles hátizomlázat hevertem.

Hétfőn egy táncóra miatt túl lett nyújtva a térdem (kicsit a belső comb is), hétfő este és kedden azt hevertem.

Szerdára meg kiderült, hogy a vádlim is túl lett edzve. Ma meg ezt. :D


Természetesen mennék már edzeni, de nyilván nem tudok. :D

2016. jan. 13. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!