Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet bármi bajom a fehérje...

Lakatos Géa kérdése:

Lehet bármi bajom a fehérje turmixtól?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 185cm magam és 60 kg körül mozog a testsúlyom. Nyár óta nem nagyon tudtam magamra plusz kilókat felszedni, ezért két hete kértem egy edzéstervet, mellette iszom fehérjét edzések után (heti 4x) és gondolkozom a tömegnövelőn is. Szüleim nem örülnek neki, szerintük az egészségem kárára fog menni, de én nagyon szeretnék izmosodni. Mit ajánlotok?

2016. jan. 15. 19:40
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
72%
Tömegnövelő ÉTREND kell. Nem cukros szar tömegnövelő tápkieg. Edzés után a protein az mehet, de összetett ch menjen mellé, pl zab, rizs
2016. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy Cortez írta, szüleid ne féljenek, ez kaja, nem lesz tőle semmi bajod.
2016. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok:)

Mellesleg elfelejtettem odaírni, hogy minden nap fehérjedús ételeket eszem, csirke, rizs, tojás, túró stb. Viszont annyira jó az anyagcserém, hogy ez önmagában nem segít sajnos. Ezért is folyamodtam a kisegítőkhöz..

2016. jan. 15. 20:05
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
72%
Több szénhidrát is kell; rizs, tészta, krumpli, zab, tk kenyér + sok zöldség. Meg jó zsírok is: lenolaj, oliva, magvak.
2016. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem lessz bajod.
2016. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha méreggel iszod meg.
2016. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!