Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomláz? Hogyan csillapítsam?

Izomláz? Hogyan csillapítsam?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem tornázni,sportolni.Nem sokáig,mert kb.30 perc volt,de elég intenzív gyakorlatok is voltak benne.Pl.ugrásból le fekvőtámaszba,sok derékformáló gyakorlat,stb.(Jillian Michaels-6 week six,ha számít).És most úgy érzem magam,mintha egy úthenger ment volna át rajtam.Alig bírok mozogni.Mit csináljak?Mozogjak rá?Vagy jóga,nyújtás?Vagy semmit?Mert mindenfélét olvastam.Ha pihentetni kell,akkor mégis meddig?Holnap már csinálhatom megint?

2016. jan. 16. 14:37
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
76%
Izomlázra nem kellene edzeni, pihentetni kell. Hideg-meleg váltó zuhany az segít + masszázs.
2016. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen intenzív edzés után közvetlenül utána kellene nyújtani, előtte pedig bemelegíteni. Bár izomláz akkor is lenne. Pihentesd, és ha holnap már nincs, mehet újra.

A jóga vagy a nyújtás jót fog tenni az biztos.

2016. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvolt mindkettő.Bemelegítés és nyújtás is.Előtte megnéztem a videót és kevésnek találtam.De köszönöm,kipróbálom a zuhanyt és a masszázst.
2016. jan. 16. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Túléled, pihentesd. Egyébként a masszázs jót tesz neki.
2016. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Ami segít: nyújtás, masszás, pihenő, hideg-meleg víz, megfelelő étrend, vitaminbevitel (ezek hosszútávon).
2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!