Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A letolás csigán csinál olyan...

A letolás csigán csinál olyan tricepszet, hogy mikor állok a diszkóban a pultnál, a lópatkó formára rá tudok feszíteni?

Figyelt kérdés

Szeretem hogy látszódnak az izmaim, ezért is járok edzeni.

Ma direkt tricepszre edzettem és próbáltam a pózt, hogy a pultnál állok, és ráfeszítek a tricóra.

A csajoknak bejön, de ti is szoktátok szombati nap felpumpálni a tricepszet, hogy jobban mutasson?



2016. jan. 16. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam pumpálni, biciklipumpával, 4-5 sorozat megy, de a kompresszort jobban szeretem, azzal nem fáradok el.
2016. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
69%
Kompresszorral tolom én is. De nekem alapból brutális a tricóm.:)
2016. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez tuti troll. :D
2016. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Cortez70 ***** válasza:
69%
Igen, de ő normális troll.:)
2016. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nemsokára jönnek a haverok, de addig gondoltam kiírom, hátha jön valami tipp, trükk, a tricó növelésére.

Én ilyenkor előtte is szoktam szűk fekvőtámaszokat csinálni, meg hátsó tolódzkodást, magas ismétlésszámmal, jól felpumpálom, majd utána sok szénhidrát, hogy jobban durranjon.

Általában éjfélig kitart, de ha érzem hogy laposodik, akkor pár redbull, és még helyre lehet hozni.

Másnak mi a trükkje, ha készül diszkóba, és előtte edz, hogy jobban nézzen ki?

2016. jan. 16. 19:47
 6/17 Cortez70 ***** válasza:
69%
A hátsó támaszos tolódzkodás az nagyon adja, de nekem nem kell durrantani, mert így is durva a trinyó. Csak elijesztenék vele mindenkit.:)
2016. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne gyere a belvárosba, nehogy elszedd a leendő csajokat, akik buknak a felpumpált tricóra:)
2016. jan. 16. 19:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Bicepszre nem edzettél?
2016. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Cortez70 ***** válasza:
69%
Én már öreg vagyok, nem sűrűn bulizok. :)
2016. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ilyenkor nem szoktam bicóra nyomni.

Elég a fekete feszülős poló, kicsit a bicót az oldalamnak nyomon, és máris nagyobbnak látszik.

Bár így nem lehet immitálni, mintha dinnyét vinnék pozitúrát, de így legalább a kar nagyobbnak látszódik.

2016. jan. 16. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!