Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feltudnám vinni a sportal 45...

Feltudnám vinni a sportal 45 kg testsúlyomat legalább 55 kg-ra?

Figyelt kérdés
Mint a fentiekben is említettem szeretnék hízni és ha tudnák a sportal felszedni egy kicsit mar az is jo volna. És azért is írtam ki hogy valaki ezzel kapcsolatban nem tud nekem valaki hasznos női edzés tervet (otthonra). Pl ezekre(has,kar,vadli,comb,fenek). Nagyon megköszönném.:))
2016. jan. 16. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

tudnék, sporttal


Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, az alapvető tudnivalók benne vannak, ingyen letöltheted.

2016. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Enned kell hozzá, ezt, gondolom, tudod...


Miért számít a nemed? Én is nő vagyok, de az izmaim nagyjából ugyanott tapadnak, ugyanúgy működnek s ugyanolyan gyakorlatokat igényelnek, mint a férfiaké, a súly pedig úgyis mindenkinek egyéni, még csak a neme sem határozza meg, hogy 5 vagy 50 kilós egykezes súlyzókkal bicepszezik :)


S persze mindenre kell edzeni, bármilyen nemű is vagy. Max. máshol van a prioritás s egy szintig ez befolyásolhatja, hogy mire mennyit és hogyan edzel, de azért a testnek arányosnak kell maradnia.

2016. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
85%

Heti 3 teljes testes edzéssel kezdj. Pl: guggolás, tárogatás, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva rúddal, tricepszre lenyomás csigán vagy egykezessel tarkóhoz engedés, hasprés, egylábas vádlizás állva. mindenből 3-4 sorozat, és akkora súlyokkal, amivel szabályosan éppen megy 10-15 közötti ismétlés az egyes sorozatokban.

Tömegnövelő étrend is kell. Neked napi 90g fehérje, 50g zsír és annyi szénhidrát, hogy tudj izmosodni. Kalória pluszban kell lenned.

2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szoval lehetseges lenne amit elgondoltam?
2016. jan. 16. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Most írta Cortez.

(Amúgy miért kell lepontozni egy kimerítő választ?...)

2016. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár napja nyomtam ezekből azt, amit otthon tudtam. Gondolom, a kérdezőnek nincs csigája, de még talán kétkezes rúdja sem (az nekem sincs, de nagyon tervben van, egykezesek vannak, az számomra nagyonalap).

De minden fontos izomcsoportra lehet találni valami alternatív gyakorlatot, bár engem is érdekelne, mi az, ami igazán minden szempontból jó, még nem teljesen állt össze a gyakorlatsorozatom.

2016. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Ja, ma mindegy mit írok, lepontoznak. Erre élvez pár kiskancsó.:)
2016. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!