Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az miért van hogy megemelni...

Az miért van hogy megemelni megtudok nagy sulyokat de egy kisebb sulyt nem tudok kinyomni? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fiu 193 cm 78 kg, iskolámban van egy kis edzöterem, tesiorán néha ott vagyunk, és ott van egy fekve nyomo pad (nemm tudom mi a pontos neve) és ott kiprobáltam, 30 kg ot alig tudok kinyomni, alabol meg 65-70 kgot megemelek és elviszem A bol B be, most karácsony napján természetesen tönkrement a bojlerünk volt vagy 40 kg plusz vizkö és egyedül vittem ki hogy ne apámnak kelljen szenvednie, szerintetek ez miért van velem?

2016. jan. 17. 21:38
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Fekvenyomáskor a mell dolgozik főleg, besegít a váll és a tricepsz. Neked ez még nem erős. Emelni meg hátizomból, bicepszből + láb segítségével emelsz.
2016. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, emelésnél a teljes testet igénybe veszed, arra törekszel, a testépítő gyakorlatoknál célzottan van az izom terhelve.
2016. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekve nyomás az erősen mell orientált gyakorlat. Fekve nyomni más, mint megemelni valamit.
2016. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, és melyik a leghatékonyabb gyakorlat amivel tudom a edzeni ezeket az izmokat? Fekvőtámasz?
2016. jan. 17. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomj fekve heti 2x-3x, az a legjobb. Időnként növeld a súlyt.
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Ha van lehetőséged fekvenyomni és tárogatni akkor az menjen. Ha nincs, akkor fekvőtámasz.
2016. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz is jó, főleg egy kézzel.
2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!