Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alakformálásba kezdtem, van...

Alakformálásba kezdtem, van kb 4 kg felesleg rajtam, de nem pusztán fogyás a cél, inkább formásítani, izmosítani szeretnék. Így képes lehetek rá?

Figyelt kérdés
Amúgy is szeretek sportolni, ez nem újkeletü dolog. 1400 kcal étrendet tartok (vacsorára lassú felszívódású fehérje, amugy egészséges rostos/tápanyagdús ételek.) Személyi edzővel edzek heti 2-3 napot, ha sok időm van max négyet. (a céljaimnak elvileg megfelelő izmosító edzéstervvel). Az 1400 kcal-on nem koplalok, beosztom az étkezéseim és nem vagyok éhes. Eredményes leszek így?
2016. jan. 17. 22:18
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Kezdő tudnak rövid ideig egyszerre is zsírt veszteni és izmot növelni. De legyen meg a napi 2g x ttkg fehérje, nem csaknaz esti számít, hanem az egész napi összbevitel.
2016. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy meg ha van edződ akkor miért kételkedsz? Ő nem mondta el a dolgokat? ;)
2016. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szeretek tobb forrasbol tajekozodni es erdekel. Tehat szerinted eredmenyesebb lenne "kulonszedni" mig leadom azt a 4kg-t es utana az izmosito "programom"?
2016. jan. 17. 22:38
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem. Az elején izmosodni fogsz szálkásító diétával is.
2016. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nő vagy-e, csak sejtem, de 1400kcal edzés mellett elég karcsú. Hány kiló vagy?
2016. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

22/L, 165 cm, 62 kilo (kb 4 kg felesleg, meg kis izom a jopar ev sportolasnak koszonhetoen)

Nem koplalok amugy, egeszsegesen eszek es ennyi ami szamomra kenyelmes kaloriadeficit.

2016. jan. 18. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig az kevés. Ha napi kalóriabeviteled 1400kcal, feltételezve, hogy egész nap ülsz egy irodában, nem pedig mozogsz mellette, akkor is egy edzés legalább 200 kalóriát éget el, tehát 1200-on vagy. És akkor erre még rájön az, hogy ki tudja mennyit mászkálsz amúgy egy nap, már csak 1000...


Lehet, hogy neked kényelmes, és igen, fogsz tudni így fogyni, de ha mozgáson kívül lennél 1400-on, tehát napi beviteled legalább 1600 lenne, már akkor is veszítenél zsírt. Alakformáláshoz pedig ideálisabb.

2016. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!