Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy vékonynak könnyebb látvány...

Egy vékonynak könnyebb látványosabb és nagyobb izmot építeni vagy akin van felesleg?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy 2x raktam ki a kérdést...

2015. febr. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, hogy ki, milyen gyorsan épít izmot.
2015. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy vélem, a zsír az ösztrogén melegágya. Az izomépítéshez pedig nem ösztrogén, hanem tesztoszteron szükséges, így a logika azt diktálja, hogy a vékonynak könnyebb a dolga. De ez csupán az én eszmefuttatásom.
2015. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zsírosabb többnyire mezo és/vagy endo keverékek, így könnyebben építenek izmot. Viszont nekik még foglalkozni is kell a szálkásítással, különben nem lesz jó formájuk. A rosszabb eset, mikor rögtön szálkásítással kell kezdeni.


Amíg akik alapból vékonyak, nehezebben szednek fel tömeget (logikus nem?) viszont kevésbé kell törödniük késöbb a szálkásítással.

2015. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a természetesen szálkás alkatok, akik alapvetoem tobb kaloriat hasznalnak el egy nap jobb tápanyagparticionálással rendelkeznek.

Tehát ha már egyszer megemberelik magukat és megeszik azt az átkozott mennyiséget akkor azonos mértékű kalóriaplusz mellett nagyobb lesz a felszedett izom/felszedett zsír arányuk.

Szóval alapvetően hormonálisan könnyebb dolguk van. Az más kérdés hogy sokszor nincs kedvük eleget enni.

2015. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!