Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness, kondi segítség?

Ági 22 kérdése:

Fitness, kondi segítség?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam konditerembe, így sajnos nem tudom hogy működik: szeretném kicsit formálni a testemet (nem fogyni). A közelünkben nyílt egy szuper konditerem, heti 2-3 alkalommal elmennék, de nem tudom, hogy ott megmutatják nekem mit hogyan kell használni, illetve adnak edzéstervet vagy teljesen magamra vagyok utalva? Előre is köszi az értelmes válaszokat!

2016. jan. 18. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet ajánlok: Sárga Kapszula című könyvet olvasd el mielőtt lemész, nem hosszú, ingyen le tudod tölteni, és ha lesz még kérdésed tedd fel itt, ingyen nem adnak kész tervet a termekben.
2016. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában nem szoktak csak úgy edzéstervet adni.

De vannak ott edzők, akik külön díjért foglalkoznak veled.

Szerintem a legjobb, ha az első pár alkalommal fogadsz egy edzőt. Megjegyzed a gyakorlatokat. Aztán folytatod magad. Közben a többiekkel is összeismerkedsz és biztosan szívesen segítenek, ha lesz még valami kérdésed.

2016. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, le is töltöttem, beleolvastam, majd kiolvasom. De sajnos ebből nem jövök rá, nekem mit és hogyan kell csinálnom, hogy egy-egy gép mire használható. Ezek szerint kell egy személyi edző, hogy összeállítsa az edzéstervemet? És milyen gyakran kell igénybe venni? Mert a bérlet pl. 13000 Ft/hó, a személyi edző meg kb 5000/ó.
2016. jan. 18. 10:13
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
75%
Van ahol állandó teremedző van, akit azért fizetnek, hogy segítsen akinek kell. Ahol nincs ott plusz lóvéért van személyi edző. Fizetsz neki pár alkalomért és megmutat mindent. Vagy odamész profibbakhoz és kérdezel. Én is szoktam segíteni ha kérdeznek.
2016. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!